SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

17,5 lat. Prawie 1,5 roku treningu

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 7130

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 85 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 334
****a . po co przybierales na masie tluszczowej te 28 kg i teraz bedziesz je zrrzucal? dla zabawy ;/?

nie mogles od razu zberjajac mase cwiczyc miesnie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 39 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 364
dzięki a tak % to jakie mogą być te spadki chyba aż 30 % to nie ?? ja zawsze parłem na ciężarowca a nie na kulturyste więc ta rzezba nie musi byc nie wiadomo jaka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 39 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 364
nie rozumiesz ?? przytylem 18kg a nie 28 to po pierwsze i zebralem mase miesniowa a nie tluszcz -.- zobacz na moje wymiary przed rozpoczeciem treningow a tak pozatym to powtarzam sila na tluszczu nie idzie -.-
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 85 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 334
jak bedziesz umiejetnie zrzucal to przy zrzuceniu 20 kg bedzie spadek kolo 18-20%.
robiac wycinke takkze cwiczysz sile miesni, bierzz to pod uwage ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2722 Napisanych postów 8344 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 100280
Trener kumpla na siłce wyciskał 230kg... po redukcji juz tylko 180kg.... mam kuzyna który też robił reducje przed bral 105kg po coś koło 85kg... u każdego rozkłada to sie inaczej.

Kompleksowe prowadzenie online.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 85 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 334
no wlasnie :)

ale mysle ze jak teraz bierzezsz 130 kg to powinienes brac po redukcji jakies 106-112 kg
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 39 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 364
a gdybym tak z 10 kg zrzucil mysle ze wtedy byly by male spadki silowe ?? Moze macie jakas fajna rozpiske na zrzucanie tluszczyku ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2722 Napisanych postów 8344 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 100280
10 kg to za mało ;/ z 15-20 kg nie przejmuj sie spadkami można je szybko odrobic... odwiedz dział odzywnianie tam Ci pomogą ułozyc diete redukcyjna.

Kompleksowe prowadzenie online.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 39 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 364
gdyby nie te spadki to bym teraz pewnie sie gdzies rzezbil a ile sie tak odrabia ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2722 Napisanych postów 8344 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 100280
Nie da się tego określić... wszytsko zalezy od treningu,regeneracji,diety,genetyki

Kompleksowe prowadzenie online.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

chciałabym nabrać masy mięśniowej

Następny temat

Trening oraz dieta. proszę o pomoc.

WHEY premium