SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

16 lat - czy opłaca się kupić jakiegoś gainerka?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2319

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 38 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1202
Tak to znowu 16 latek dramatycznie szukający dobrej sylwetki...to, tak:
Mam 16 lat, 177 wzrostu, 65kg wagi i strasznie szybką przemianę materii.
Dietę mam, jednak jej najsłabszym punktem jest szkoła, a konkretnie posiłek w niej. Nie mam za bardzo czasu na przygotowanie posiłku w postaci ryżu i kurczaka, dlatego często zastępują go kanapki z chleba wieloziarnistego, których czuje, że po 10 min już nie ma w żołądku i reszta dnia chodzę głodny, a w sklepiku same chipsy i batony. I tu moje pytania:
1) Czy warto upiec raz np. w weekend piersi skurczaka na tydzień? Jakoś mi osobiście się to nie widzi jedzenie ostatniej w piątek ;)
2) Czy to ma sens kupno w tym wieku jakiegoś zwykłego gainera? Czy byłby dobry do wypicia w szkole dodatkowo z kanapkami lub ryż, kurczak.
3) Jeśli 2 będzie potwierdzająca to szukam gainera z w miarę dużo ilością białka i wg. gdyż i tego i tego minimalnie mi brakuje. Jakie proponujecie?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 3357 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 19536
Gainer może w tej sytuacji pomóc uzupełnić braki w diecie, podbić kalorie, ale lepiej będzie robić jedzenie rano-na pewno nie raz na tydzień.

[][][]--140kg--[][][]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 65 Napisanych postów 7150 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 84652
lub dzień wcześniej wieczorem

osobiście tak praktykuje już długi czas

gainer nie będzie tak dobry jak zwykłe jedzenie, ale napewno lepszy niż nic

https://www.sfd.pl/[ART]_CO_JEŚĆ_GDY_JESTEŚMY_W_SZKOLE/PRACY__strona_1_i_20-t525889.html 

"Chęci i cierpliwość to wielbłądy, które mogą
Cię przewieźć przez każdą pustynię"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 38 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1202
Ok postaram się robić te posiłki do szkoły, ide nastawić wodę :P Co do samego gainera czy jako dodatek do diety to fajna sprawa?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 3357 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 19536
Jako uzupełnienie diety-tak to wygodna rzecz.

[][][]--140kg--[][][]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 38 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1202
Ok zastanowie się. Do ok. 150-200zł co możecie polecić dobrego z w miarę dużą ilością białka?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 386 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4377
Jesli gainer w takiej cenie to Mutant Mass

~Pomogłem?Nie zapomnij dac SOG'a.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 3357 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 19536
Dokładnie, dobra cena, jakość i smak, a nawet ilość.

[][][]--140kg--[][][]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 386 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4377
Naprawde zadko za taka cene i ilosc jak wspomnial KOTC bo az niecale 7kg dobrego gainera.Wiec jak sie zdecydowales to kup sobie wlasnie tego gainera.

~Pomogłem?Nie zapomnij dac SOG'a.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 38 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1202
A jak wygląda sprawa z zażywaniem go? Miesiąc i trzeba coś odczekać czy cały czas? Na razie pojade na diecie zobacze z czasem jakie efekty, jeśli będę niezadowolony pomoge sobie gainerkiem :) Dzięki za pomoc.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 386 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4377
Bierzesz go caly czas do uzupelnienia diety lub do podbijania kalorii jak juz ktos tam wyzej wspomnial.-termin waznosci jest dlugi wiec powinienes go wykorzystac spokojnie.:)

~Pomogłem?Nie zapomnij dac SOG'a.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

creafusion

Następny temat

Miał być scorch,a jest clenburexin

WHEY premium