SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

16 lat... postanowiłem zaczac.

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1988

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 9662 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 91745
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 32 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 156
no ale panowie,,,
co sam sobie bd robił jakies dania nie wiadomo skad? mieszkam na wsi . nie mam tu sklepu pod nosem ze se wszystko kupie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 9662 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 91745
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 32 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 156
phex1337 nie mysl sobie ze zyłem tylko na czekoladowcyh batonikach;/ jak to dzieic;/
i chipsach .

jadłem wszystko to co zawierało najwiecej białka . do tego piłem profi whey mass jako uzupełnienie diety.

miałem 3 posiłki .

duzo owoców
warzyw .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2209 Wiek 38 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11508
Kolego zawsze jest jakas wymówka,bez diety nie zrobisz dorych efektów i stałych.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 407 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 29449
Jakim cudem piłeś gainera jako uzupełnienie diety, skoro jej nie miałeś?
3 posiłki to za mało.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 312 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3138
Yoooman sam widzisz mas zproblemy z dieta i nic nie idzie w gore tylko jest zastoj z braku odpowiedniego pozywienia. wszyscy Ci dobrze radza nie mysl sobie ze Ci zalujemy kreatyny hehe a samo bialko to za malo

Wypijmy...Zeby nasze dzieci miały Śliczne MAMY!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 32 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 156
grunt to pomoc . ;/

Czarczel20 jedyny jestes chyba narazie ok . song
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 407 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 29449
Yoooman, a wszyscy inni są źli i plotą bzdury... Jeśli tak bardzo chcesz, to weź te mono, jasne, ale z efektów nie bedziesz zadowolony i po cyklu uświadomisz sobie, że wyrzuciłeś kase w bagno.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2209 Wiek 38 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11508
pytasz a my odpowiadamy i tak zrobisz jak bedziesz chciał, to twoja kasa na suple
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Universal Animal TEST

Następny temat

Rozpuszczalność Vitalmax - Monohydrat

WHEY premium