SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

15 lat rekord Na Klate 103kg

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 46761

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 3579 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 28289
plecy do poprawy

nei przesadzaj z rekordami narazie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 892 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 17942
patrz bardziej na technike i ilość powtórzeń niż rekordy ;) sam jak miałem 16lat wyciskałem 107 sog się należy bo sylwetka fajna Pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 2160 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 16842
wypełnji profil chłopaku

Do byka nie podchodź od przodu do konia nie podchodź od tyłu a do idioty nie podchodź wogóle...

...
Napisał(a)
Usunięty przez x-ray za pkt 4 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 106 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1375
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 966 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 17470
-lukas-
po co piszesz cos takiego ?? moim zdaniem wezmie bez problemów , a ze ty nie wezmiesz to nie znaczy ze on nie wezmie
a ty mlody soga lap i cwicz dalej

nie oglądaj sie za siebie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 13351 Wiek 34 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 51286
jeszcze Ci troche brakuje do mnie ja w wieku 15lat wycisnelem 120kg przy wadze 67 co do wygladu troche chudo ale masz jeszcze czas zeby to zmienic najwazniejsza w tym sporcie jest wytrwalosc lap sogacza
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51565 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dzieki chłopaki na serio, jestem młody i potrzebuje rad od was Bardziej doświadczonych w tym sporcie:]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 890 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 20330
jak na ten wiek to jest dobrze,
SOG
No i oczywiscie lap mase.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 13351 Wiek 34 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 51286
Jesli chcesz rady to zastosuj sie do tego:

1. Jelsli jeszcze nie masz diety to uloz sobie ja wszystko znajdziesz w dziale odzywianie w postach podwieszonych
2. Sprawdz czy na pewno masz dobrze ulozony trening i czy nei trzeba w nim nic zmienic.
3.Cwicz 3-4 razy w tyg. miesnie musza miec czas na odpoczynek regeneracja jest bardzo wazna bo wlasnie wtedy twoje miesnie rosna.
4. Braki w diecie uzupelnij gainerami, bialkami.
5. Gdy spelnisz te wszsystkie warunki mozesz brac kreatyne jesli w dalszym ciagu nie bedziesz mial zadawalajacych wynikow i staniesz w miejscu


takie male rady odemnie jak gdzies sie pomyslilem to mowic bo w bani mi sie dzis kreci cos
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51565 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
A i jeszcze jedno 15 lat mam dopiero za miesiąc
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Cos tam

Następny temat

Fat joe spadki po pracy :D

WHEY premium