SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

15 LAT - DIETA NA MASE !!!

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 5148

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 157 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 485
Ja siedziałem też około 3 dni zanim ułożyłem porządną diete. Poczytaj posty podwieszony bo w nich jest dużo o produktach jakie należy spożywać. Ułóż tak aby wszystkie zapotrzebowanie było ok. Jak się postarasz to zrobisz to. Później możesz wkleić ją tutaj i są napewno osoby które pomogą ci ją poprawić. Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 112 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1007
thx:) tylko potrzebuje tabele zywnosciowa bo ja zgubilem gdzies :/ podrzuccie linka bo nie moge znalezc

Jeśli wydaje Ci się że to już koniec nawet nie próbuj rezygnować...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1155
z którego kalkulatora kcal najlepiej skorzystac ? korzystam już chyba z 5 i ciągle inne wyniki mi wychodzą
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 115 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4797
Znajdź jakąś dobrą diete na forum i się do niej stosuj.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Stosowanie się do jednej diety nic nie da skoro nie będize wiedział co i dlaczego jak działa itp.
Poczytaj posrty podwieszone i naskrob własną dietę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 401 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4212
z dietą jest takk że i tak jej na 100% nie będziesz przestrzegał więc nie licz 10g ryżu więcej czy 10g ryżu mniej... ;]

Without rules, we are nothing but savages.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 10140 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 38697
15 lat i za dietę konkretną się łapiesz, wcześnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 157 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 485
Chaczyk. Właśnie bardzo dobrze robi że łapie się w tym wieku za diete. O to chodzi że pierwsze co to niech ułoży diete i ćwiczy. W tym wieku to lepiej nie łap się za różne suplementy takie jak: Kreatyna bo wiem że wiele zaczynających odrazu myśli o niej. Pamiętaj pierwsze co to dobra dieta i może jakieś białeczko. Ale moim zdaniem bez białka a z dobrą dietką będą świetne efekty w tym wieku. Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 112 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1007
thx. o kretce nie mysle bo wiem ze narazie nie jest mi potrzebna. Myslalem o mass xxl i carbo ( jesli nie bede mogl zdolac wymaganiom diety :D ). kretke wezme jak bede mial stagnacje miesni ( chyba tak to sie nazywa ) ale do niej to mi chyba jeszcze daleko z moimi marnymi osiagami.

Jeśli wydaje Ci się że to już koniec nawet nie próbuj rezygnować...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 112 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1007
apropo diety. wczoraj zaczalem ja ukladac na takim programie. W moim przypadku realne wydaja sie tylko 3 posilki dziennie ( plus jeden w szkole - obiad na stolowce ). Moje zapotrzebowanie wynosi troche ponad 3000 kcal/24h wiec zaczalem od sniadania i przyjalem ze na sniadanie bede jad posilek warty 1000 kcal. I dalem sobie 300 gram chleba, 50 gram margaryny sniadaniowej, ze 100 gram szynki i sera zoltego. I wyszlo tak wiecej niz 1000 kcal, wiec ok, ale przy tym posilku wyszlo ze 95 gram bialka na 120/24h, itd. Wiec z tego wynika ze przy sniadaniu zaspokoilem 3/4 mojego dziennego zapotrzebowania na b/t/w. A pozotalo jeszcze zaspokoic zapotrzebowanie kaloryczne. Co w tej sytuacji zrobic ???

Jeśli wydaje Ci się że to już koniec nawet nie próbuj rezygnować...

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

posilki

Następny temat

dieta na mase

WHEY premium