SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

13 miesiecy stażu + od teraz na poważnie

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 7289

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 137 Wiek 32 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 487




Zmieniony przez - Jeferson91 w dniu 2011-05-28 16:18:45

Hala Madrid

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 137 Wiek 32 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 487
klata coś słabo wyszła źle ułozyłem się :) bo teraz patrzyłem w lustrze i jest lepiej zdjecia robione były dawno :) teraz sądze ze jest lepiej musze jeszcze z tymi pozami pokombinować bo nie wychodzi mi to a jak juz bede na 90 kg to trzeba:)





PROSIŁBYM WAS O OCENE I NA CZYM NAJBARDZIEJ MUSZE SIE SKUPIC ZALEZY MI NA WASZEJ POMOCY I PORADACH ? WIEM ZE PLECY SĄ KIEPSKIE ALE CO DALEJ ?

Zmieniony przez - Jeferson91 w dniu 2011-05-28 16:24:44

Hala Madrid

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 443 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 8165
Parę dodatkowych kg jeszcze by się przydało.

Płacz na treningu, śmiej się w walce !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 137 Wiek 32 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 487
virus191 - własnie dlatego dałem zdjecia przed cyklem bo teraz ostro masuje :) jeszcze za wyplate w lipcu cykl kupuje co wczesniej opisałem to już mysle ze pojdzie do gory :)

I po to zeby wiedziec na czym mam się skupić najbardziej

Hala Madrid

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 61 Napisanych postów 8678 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 54691
Chudo... temat zapewne będzie usunięty.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 309 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 12148
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 137 Wiek 32 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 487
plcebo91 czyli przykatowac je z dwa razy w tygodniu ?

Hala Madrid

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 940 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 20203
Tu wszystko jest do poprawy, a co najważniejsze trza nieźle zmasować, żeby było co potem rzeźbić, życzę powodzenia w dążeniu do celu.

A na temat, w tym dziale, za wcześnie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 137 Wiek 32 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 487
ok rozumiem , także wroce za rok :) zapewne :) mysle ze 10-15 kg mi starczy zeby się nie zalac // to wszystko przez pilke nozną (rezygnuje z boiska ) więc efekty powinny być licze na to ) dlatego chciałbym zeby nie usuwac tematu a wroce lepszejszy bo już widze efekty po diecie:) ale jak uwazacie ze zasmiecam forum to smialo ;]

Zmieniony przez - Jeferson91 w dniu 2011-05-28 18:16:01

Hala Madrid

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 106 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1130
Ćwicz na masę czyli każdą partię raz w tyg i przerwa między seriami 2-2,5min!Jeśli chcesz masować to kup sobie gainerka polecam mutanta albo mega mass 4000 z tych co testowałem to jak dla mnie najlepsze

warto czekać na efekty:)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kolarz górski dieta 3500 kcal do oceny.

Następny temat

Co zjeść po 2 dniowej głodówce?

WHEY premium