SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

dieta - ektomrofik 8 miesięcy stażu

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1767

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez anubis84 z działu Trening dla początkujących.
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 107 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1315
Witam jak w temacie, przychodzę z zapytaniem o jakieś nowe suple i urozmaicenie diety na masę. Aktualnie 195 cm / 94 kg na mono więc spadek pewnie bd do 92kg. Co polecacie ? dieta aktualna 4100 kca / 30%b, 50%w, %30t. Duży problem mianowicie waga stoi w miejscu a zjeść 4500 kca to nie lada wyzwanie ciężko mi czasem dodam, że jestem studentem. Mój cel to osiągnięcie wagi 110kg do końca lutego 2015 roku jak myślicie jest to realne ciężką pracą no i trzymaniem diety ?
Co do supli kiedyś brałem jedynie gainer 3kg trochę mi nie podchodził dziwnie się czułem po nim no ale waga skoczyła.
W załączniku parę zdjęć lecz nieaktualnych te spróbuje dołączyć do tematu niedługo. I do tego dołączam też prośbę z treningiem na rozbudowę klatki dodam, że miałem ją trochę zapadniętą lecz wychodzi powoli do przodu ale to strasznie długa i żmudna praca a jej objętość od 2-3 msc stoi w miejscu.







Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 107 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1315
jezeli mi brakuje czasem kca polecacie jakas odzywke zeby sobie tym uzupelnic ? bo nie zawsze zdoalem te 4100 zjesc czasem jest to 3500 wiadomo zalezy od dnia i od czasu spedzonego na uczelni
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 107 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1315
dodam jeszcze wymiary w cm : pas 84, klata 116, biceps 39, udo 61, łydka 41, przedramię 33




...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1717 Napisanych postów 27216 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 516400
Dla jasności Twój biceps nie mierzy 39 cm.

Btw. Nie ten dział, kolego.


Zmieniony przez - dudee w dniu 2014-04-21 09:38:18
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 107 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1315
a jak fachowo to nazwać ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1717 Napisanych postów 27216 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 516400
Sprawy odnośnie żywienia dział Odżywianie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 107 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1315
da radę to jakoś przenieść ? czy muszę od nowa pisać ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1717 Napisanych postów 27216 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 516400
Zrobione/moderator przeniósł temat.

Rzeczywiście masz spore zapotrzebowanie kcal.
Wrzuć swój przykładowy jadłospis w formie.

https://www.sfd.pl/JAK_DODAĆ_ZRZUT_Z_POTRENINGU__NOWA_WERSJA_!_-t969797.html



Zmieniony przez - dudee w dniu 2014-04-21 13:22:26
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 107 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1315
przykładowy screen z dietą

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1717 Napisanych postów 27216 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 516400
W Twoim systemie odżywiania jest sporo wysoko przetworzonych produktów takich jak ( szynka/pszenne pieczywo/płatki choco haps - puste kcal ) jest wiele produktów wartościowszych niż wafle ryżowe. Rozpisz swoją dietę zgodnie z posiłkami, ponieważ powtarzając się kilkakrotnie, żywienie około treningowe jest niezwykle ważne jeżeli zamierzasz maksymalnie zwiększyć anaboliczny skutek treningu. Twoje posiłki muszą być odpowiednio zbilansowane. Owoce i warzywa to fundament każdej zdrowej diety. Oliwa z Oliwek to nie jedyne źródło zdrowych tłuszczy/masz bogaty wachlarz produktów do wyboru ( pestki/nasiona/olej lniany/orzechy/tłuste morskie ryby etc..)

Zmieniony przez - dudee w dniu 2014-04-21 20:18:26
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 107 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1315
No jest mały problem, inspirowałem się warszawskim koksem - jedz co chcesz wyglądaj jak cchesz niekiedy potrafie do tego zjeść czekoladę czy chrupki jak już nie mam czym nabić kca. Dodam, że jestem studentem mój budżet też jest trochę okrojony pierś z kurczaka mogę jeść codziennie i zwiększyć do 500g około ale z resztą nie wiem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1717 Napisanych postów 27216 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 516400
Wyglądasz jak chcesz? nie wierz w takie głupoty. WK to brednie.

Rozumiem, ale zamiana pieczywa pszennego na razowy, bądź wysoko przetworzone płatki czekoladowe, na zdrowe owsiane czy szynki na jaja kurze, nie wyniesie Cie dużo więcej. Podobnie z zdrowymi tłuszczami, paczkę nasion/orzechów na rzecz chrupków czy czekolady, to musi się w pewnym stopniu zrównoważyć, kolego.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ocena sylwetki po 2 miesiącach redukcj

Następny temat

dieta, trening, KOBIETA, sugestie, pomoc.

WHEY premium