SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

12 lat treningu i tak wyglądam

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 81182

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1548 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 15407
grr Yarek mialem odpiwedz przygotowana do edycji z a Ty mi sie wtrazoliles musze pisac od nowa

ocenilem zbyt szybko powierzchownie na sucho ...
nie zaglebilem sie w profil ani nie przyjazalem uwaznie fotkom ...

popelnilem blad ...
46 w kabelq respekt

btw to ze mam mauo lat nie znaczy ze sie nie znam ... sterotyp ...

bywa maua wtopka ale czasami sie zdarza masz SOGa na oslode bo pewnie sie oburzyles

ale ... 12 lat hmm 160 raz na klate ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 963 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 18182
nie no jak jeszcze raz sie przyjrzalem to naprawde fajnie , bardzo harmonijna budowa i widac lata pracy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 400 Napisanych postów 15594 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 91830
plus
bo i jest z co
zaczynac bez wiedzy to jak dowiesic sobie stalowa kule na maratonie
w pozniejszym czasie to sie odbija
brawo za wytrwalosc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1548 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 15407
OBELX ? mozesz rozwinac ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 808 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 5282
WRESZCIE KTOS POWIEDZIAL ZE TRENUJE DLUZEJ NIZ ROK BO ZAZWYCZAJ WYSKOCZY KOLEŚ KTÓRY WYGLĄDA NA KILKA LAT TRENINGU Z JAKIMŚ WSPOMAGANIEM.... I WCISKA KIT ŻE ĆWICZY ROK ALBO DWA, SPOKO WYGLĄD

..........

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 400 Napisanych postów 15594 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 91830
chodzi o to ze trening bez wiedzy czesto konczy sie:
kontuzjami ktore sie odczowa bardzo dlugo
przetrenowaniem
wadami postawy
przeprostami
"wypaleniem" sie zbyt szybko

sam tego doswiadczylem cwiczac klatke 5x tydzien przez rok czasu
nic rozowego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1019 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 9710
dokladnie, ale czesto dostepu do takowej wiedzy nie ma, lub brakuje poczucia ze ta widza znaczy az tak duzo...

PKS ''Azbest'' Legendary Gym

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1548 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 15407
swieta racja SOG
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 91 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1715
Macie razcje że trening bez odpowiedniej wiedzy może działać nawet w drugą stronę. Tak było w moim przypadku. Ja się tego sportu pewnie z rok uczyłem zanim załapałem o co chodzi, ale i tak co do diety jaką trzeba stosować uczyłem się jescze długo. No i tak naprawdę uczę się do tej pory.
Do budowanie mięśni trzeba podchodzić induwiduanie w oparciu o zasady wypracowane przez innych. Trzeba te zasady sprawdzać na swoim orgaiźmie, bo każdy organizm to indywidualna sprawa.
Hmm... Kupiłem wczoraj kamerę cyfową:). Może nakręcę jakiś film instruktarzowy i zamieszę go do ściągnięcia przez P2P?? Co o tym myślicie??
A tutaj link do mojej formy na "rzeźbie" https://www.sfd.pl/temat142709/ 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1575 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 21287
siema gratulacje za start w zawodach.musisz naprawde kochac ten sport ze jestes mu wierny przez tyle lat i nie lamiesz zasad.to mi sie podoba! gdybys wystartowal w zawodach jakies 30 lat temu to moze bys byl nawet 1!!ale czasy sie zmieniaja i sport tez ciekawe ile za 20 lat bedzie mial mistrz polski w lapie niektorzy pisali ze ich kolesie maja 46 w bicu a cwicza 4 lata czy cos w tym stylu. bardzo mozliwe bo sam znam takich ale w kulturystyce nie wystarczy miec duza lape.wygrywaja ci ktorzy maja wszystko duze! a u ciebie tak wlasnie jest. masz dobre proporcje i jeszcze duzo lat cwiczen przed toba.(zawsze mozesz zostac mistzrem swiata weteranow, bo jak tak dalej pojdzie to niewielu kulturystow dozyje do tego wieku)ale to tak zartem mam nadzieje ze cos sie jednak w tym sporcie zmieni (na lepsze)troche sie rozpisalem moze niepotrzebnie ale tez jestem fanem kulturystyki i chcialbym miec takie same szanse na osiagniecie czegos nie niszczac sobie zdrowia!!powodzenia i niograniczonych przyrostow!! pozdro
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Plecy-ocena

Następny temat

Garbatka?... Droga do szczęścia!

WHEY premium