SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

12 lat treningu i tak wyglądam

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 81135

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Moim zdaniem to wyglad jest fajny ale nie an starz 12 lat tylko mzoe jakies 5 lat bo szczerze powiem ze 12 lat to kawal czasu a po Tobie nei widac zebys tyle sie przemeczyl na silowni po tych mulach
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 4064 Wiek 49 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 41783
brzuch jest super LOL

Nie moje problemy... są nie moimi problemami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1350 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 16011
pakman191 ja wiem, że jeżeli miałbyś motywację i cel taki jak K-ROL to byś po 12 latach na sucho nie osiągnął tego co on. Wtedy byś zobaczył że jego efekty są bardzo dobre. Szkoda że wymyślili koksy... kiedyś to goście ćwiczyli po 5/6 lat (i więcej) i mieli do 43 w łapce. Teraz jak ktoś tyle ma to wychodzi na to że za słabo ćwiczył albo coś innego... no bez sensu. Każdy ma swoje granice genetyczne, których nie przeszkoczy bez koksu. Dlatego ja popieram K-ROLa i mogę go nazwać wzorem do naśladowania, bo nie mam zamiaru zatruwać swojego organizmu aby być wielkim na chwilę, a potem abym tego żałował. Pozdrawiam

http://www.Szybkitrening.pl - dobra alternatywa dla ćwiczeń siłowych przy braku czasu...
Chcesz mieć silne bicepsy? Rób przysiady
Moje zdjecia po 2 latach cwiczen: http://www.sfd.pl/topic.asp?whichpage=1&topic_id=98484&x ,
Dobry trening brzucha z magazyny "Flex":
http://www.sfd.pl/topic.asp?whichpage=1&topic_id=93118&x
=_=SFD 100% CLEAN CLUB=_=

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 4064 Wiek 49 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 41783
DJ_OKbboy a co Ty mozesz wiedziec co bym osiagnal a co nie wrozka jestes ?

Ja nie uwazam ze K-Rol zle wyglada ale jak na taki staz to cieniutko.

Zmieniony przez - pakman191 w dniu 2004-06-06 12:29:21

Nie moje problemy... są nie moimi problemami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 168 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 2799
elgancko:)jak Ty sie mieścisz do samochodu??

Bo nie ważne kto i ile, szacunek dla każdego zawodnika, co podejmnie walkę.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 808 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 5282
szkoda czasu na rozmowy z pakmanem on wie lepiej i niech tak pozostanie........i na koniec zgodze sie ze jak na 12 lat jest spoko a ci ktorzy biora koksy to dla mnie zwykłe z***y

..........

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 4064 Wiek 49 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 41783
sargon a coz mozesz innego powiedziec gdy brakuje Ci argumentow.
Moze i nie bierzesz sterydow ale po Twoich wypowiedziach widac ze reprezentujesz bardzo niski poziom tak jak te "mutanty"...

Zmieniony przez - pakman191 w dniu 2004-06-06 14:07:57

Nie moje problemy... są nie moimi problemami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 808 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 5282
no tak , reprezentuje bardzo niski poziom, rozgryzłeś mnie, mam tylko nadzieje że ty reprezentujesz jakikolwiek poziom, ty uważasz ,że doping jest ok , ja uważam , że nie i na tym zakończmy, szkoda mi czasu na czcze gadanie , narka

..........

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 4064 Wiek 49 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 41783
brak argumentow zabierasz glos na temat ktory masz bardzo male pojecie.

Zmieniony przez - pakman191 w dniu 2004-06-06 14:33:20

Nie moje problemy... są nie moimi problemami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 808 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 5282
zawsze mi mówili, ze mądrzejszy powinien ustąpic głupszemu, więc ustępuje, a ty tłumacz to sobie jak chcesz ..

..........

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Plecy-ocena

Następny temat

Garbatka?... Droga do szczęścia!

WHEY premium