SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

10kg w miesiąć na suplementach, bez diety!

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 11640

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
_Knife_ Moderator
Ekspert
Szacuny 204 Napisanych postów 11365 Wiek 42 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 86831
DUDEK - zbyt powierzchownie wszystko - ale z sensem. Przede wszystkim bym napisał, żeby nie zaczynać od spalaczy tylko od TRENINGU I DIETY. Spalacz to maleńki dodatek - bez wspomnianej reszty - nieskuteczny.

Zmieniony przez - _Knife_ w dniu 2008-09-21 12:42:08

Największe mity i kłamstwa dotyczące dopingu: https://***********/d0ping
Największe mity medyczne: https://***********/mitologia1 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
tak miało być powierzchownie, krótko, zwięźle i zrozumiale
większości nie chcę się czytać długich artykułów

Zmieniony przez - DUDEK w dniu 2008-09-21 13:00:39
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
_Knife_ Moderator
Ekspert
Szacuny 204 Napisanych postów 11365 Wiek 42 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 86831
No wiem, że analfabetyzm się szerzy - a zamiast czytania małolaty wolą internet i tv

Największe mity i kłamstwa dotyczące dopingu: https://***********/d0ping
Największe mity medyczne: https://***********/mitologia1 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
niestety...
ale tego nie zmienimy, trzeba się przystosować
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 39 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 614
Ciekawy art. Rzucajacy się w oczy temat zachęca zapewne niedoświadczone osoby do wejścia i przeczytania, w sumie nie jest tego aż tak dużo żeby nie chciało się tego pzeczytać...
Trza być naprawde leniwym, żeby po zobaczeniu takiej ilości tekstu się zniechecić
Ja mam pytanie co do opcji 3, diety.. piszesz, że "dla zwykłego człowieka, który nigdy nie miał styczności z kulturystyką jest najnormalniej w świecie nienormalna" - więc stoje tu przez Tobą z arsenałem pytań i wątpliwości
Od 15 października chciałbym zacząc treningi siłowe, kupuje wagę do mierzenia wartości odzywczych produktów, robie diete i jade z koksem.
sory, że w tym temacie się pytam, moze powiniennem napisać to gdzieś indziej ale chciałbym wykorzystać Twoją wiedzę.
Koniec wstepów, zadaje pytanie
Dajmy na to, że mam diete. Liczę każdy posiłek, jego kalorie, b/w/t itp itd... Mama zrobiła obiad, i skąd do jasnej cholery mam wiedzieć "co jem"
...oczywiście w sensie kalorycznym, żeby ktos nie pomyslał, że moja Mama robi jakies dziwne obiady.

Najgorsze są zupy....

mam teraz spojrzeć Mamie prosto w oczy i powiedziec, że nie jem tego? Podczas gdy wracam z pracy wszystko jest przygotowane na stoje i czeka na mnie... ja tak nie moge

czekam na odpowiedz :P

pOzdr!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
no i to jest moim zdaniem kolejny błąd początkujących z dobieraniem diety w taki sposób jak robią to zawodowcy...

zacytuje ci słowa Mike Russella:

"Spotykam się z wieloma typowymi ludźmi: biznesmenami, studentami, żyjącymi w związkach, etc. Oni nie maja czasu zastanawiać się nad tym czy w poniedziałek mają przyjąć 0,5 g węglowodanów na kg masy ciała a we wtorek 0,75 g na kg masy ciała, etc. Nie mają czasu na takie rzeczy.

Użyteczność to wartość, na której im najbardziej zależy. Chcą być skoncentrowani na rezultatach, a nie nad nieustannym przeliczaniu kalorii posiłków w planie żywieniowym. Trzeba zauważyć, że ciągłe liczenie kalorii i uwaga nad tym jakie jedzenie przekracza linię warg, nie sprawia że stajemy się bardziej zaawansowani. Liczą się rezultaty."


Staraj się jeść ile należy "mniej więcej", nie jesteśmy zawodowymi kulturystami, a pożywienie które zjadamy też nie ma dokładnie takich wartości jak te podane w tabelach, bo w tabelach są podane wartości uśrednione i z danej partii produktu...

więc lepiej wyloozować z dietą i po prostu nie przejmować się takimi rzeczami
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 39 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 614
Ekstra gośc z Ciebie!

Właśnie takiej odpowiedzi szukałem... W sumie gdybym miał liczyć każdy posiłek tak jak to robią zawodowcy zmierzałbym w kierunku zawodowstwa a w moim przypadku to raczej bedzie hobby, nowe zainteresowanie o którym juz dawno marzylem i do którego dąrzyłem.
W końcu z odłorzonych pieniążków udało się kupić trochę sprzętu, wciągnęłem w młodszego brata i tak od kilku miesięcy "pakujemy"

Mnie niestety do przerwania na pewien okes twego niesamowitego sportu zmusiła złamana ręka, kość łódeczkowata nadgarstka
Mam nadzieję, że juz za 2 tygodnie bedę mogł powoli zacząc dźwigać żelastwo o będę szczęśliwy :)

Dziękuje Ci bardzo za odpowiedź - sOg!
Dzięki temu Forum b. duzo się dowiedziałem.
Jeśli kiedyś będę przechodził jakieś cykle napewno zdam rekacje xD
pOzdr!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 329 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11013
sog.

...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
a jeszcze mały up na koniec weekendu ...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 77 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2740
Świetny art oczywiście sog sie należy
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

bialko.

Następny temat

Która kretka?

WHEY premium