SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Żylaki,trening a doping ..

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2602

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 929 Wiek 39 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 10694
odkopuje. Do jakiego lekarza z zylakami ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 171 Napisanych postów 6029 Wiek 31 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 129071
Najpierw możesz do lekarza pierwszego kontaktu. Albo interniści, ortopedzi, chirurdzy oraz dermatolodzy powinni ci pomoc w sprawie żylaków

Zmieniony przez - WSRH666 w dniu 2012-07-15 21:05:21
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 43 Napisanych postów 910 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 75121
Tez mam z tym problem. Odziedziczylem genetycznie. Stojaca praca, ciezkie przysiady tylko to nasilily. Wyciac nie dam bo to raczej rownalo by sie z konicem treningow z duzymi ciezarami. Bardzo dobry temat. Chetnie poczytam. Jedyne chwilowe ukoienie to masc Lioton. Zaje..biscie chlodne uczucie.

"Rób swoje i nie patrz się na innych"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 177 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4337
jezeli to sa tylko pajaczki to najlepiej odrazu isc z tym podj akis laser bo to wtedy kosmetyka. mi sie zaczely pojawiac i sam sie wlasnie zastanawiam nad takim zabiegiem ale wiem ze w mojej rodzinie to genetyczne wiec najlepeiej od razu z tym isc poki nie ma wiekszego problemu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 929 Wiek 39 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 10694
A co lekarz pomoze? Jest jakis sposob oprocz skalpela zeby to zniknelo ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 3727 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 70059
Nie ma, jak teraz nie zacznie sie stosiwac prifilaktyki lepiej nie bedzie. Skarpety uciskowe podstawa. Reszte mozna w dupe wsadzic. Ogolnie zylaki to lipa na maxa i akurat ten sport temu nie pomaga a zwlaszcza siady brzuszki i wszystko co ma zwiazek z tloczeniem brzucha bo wtedy najwieksze cisnienie wchodzi.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 177 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4337
Joy to mowisz ze skarpety uciskowe to jedyna profilaktyka jaka jest ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 3727 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 70059
Mozna.dih detralex.czy cos podobnego ale jak zwalone sa zastawki bo sie nie domykaja to tylko skarpety je sciskaja mechanicznie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 826 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 203174
Joy miałeś laserowy zabieg ? Jak po zabiegu długo musiałeś leżeć ile off od siłki ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 3727 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 70059
Nie mialem laserow tylko normalne ciecie i wyrywanie,moje nogi maja tyle zyl ze hohoho
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Somatotropina doping

Następny temat

Prosze o pomoc w Rozpisaniu cyklu

WHEY premium