SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Żylaki,trening a doping ..

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2601

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 516 Wiek 48 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 10123
Po laserze można od razu chodzić niby ,tez mam ten problem u mnie są już banki takie i nieraz jak biegam to tak mi łydki na....ją ze szok ,a te zylaki mało mie wybuchna tak puchna,ale dziwne ze tylko na dworze nigdy nie na bieżni ,wczoraj czytałem o tych zabiegach laserowych ,wklepcie w google jest tego trochę ,tam wlasnie piszą ze po laserze można iść do domu zaraz,ale są 4 stadia chorobowe i to lekarz decyduje co ma być może tylko farmakologia ,laser ,zabieg z cięciem zależy od stadium zawansowania choroby
http://www.zylaki.pl/

Zmieniony przez - barykukurydza w dniu 2012-07-16 14:08:44

zwyciestwo jest wazne,ale wazniejszy jest udzial z walce

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 3727 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 70059
Usg i lekarz powie sam co i jak
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 177 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4337
mi sie pojawily takie male pajaki dopiero w okolicach kostek ale wiem ze u mnie w rodzinie to zaraza wiec chce od razu na to dmuchac. sadze ze w przypadku takich malenstw laser bedzie najlepszym wyjsciem. zobacze co lekarz powie

Zmieniony przez - bombay1982 w dniu 2012-07-23 22:22:42
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Somatotropina doping

Następny temat

Prosze o pomoc w Rozpisaniu cyklu

WHEY premium