SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Zylaki

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 3632

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam!
Na nogach, a dokladnie na lydkach mam dosc duze zylaki, te zyly sa drozne, wiec z przeplywem krwi nie ma problemu. Bylem u lekarza, to powiedzial ze powinienem miec operacje, ale w wieku dwudziestu paru lat. Teraz mam 16 i sie zastanawiam, czy moge z tym cwiczyc. Zaznaczam, ze to mnie nie boli ani nic, jak na razie jest to tylko wada kosmetyczna(nie wiadoma jak to bedzie z uplywem lat). Kiedys juz cwiczylem, to byla razcej zabawa ciezarami, ale wraz z malymi przyrostami masy na lydkach te zylaki "zmniejszaly sie". Nie wiem, czy one zostaly obrosniete przez miesnie, czy poprzez cwiczenia sie zmniejszaly. Kiedys juz gralem w noge z tym i lekarz mi nie bronil, wiec mysle, ze z kulturystyka tez nie bedzie problemu. Czy ktos z Was mial podobny problem?
Dzieki.

Pozdrawiam.
"Mlody jestem, szarosc zycia tlamsze..."
1
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
No to co panowie, nikt nic nie wie?

Pozdrawiam.
"Mlody jestem, szarosc zycia tlamsze..."
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 5644 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 79473
Lepiej zeby lekarz osadzil czy mozesz cwiczyc.

Moderator
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 34 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 587
Jestem w twoim wieku i mam tak samo tylko że na ramionach ( nad bicepsem) dość dobrze widać te rzyły ale ja ni byłem u lekarza i myśle że jak przytyje jeszcze troche i może troche opale to to nie będzie widoczne


POZDRAWIAM

królik

królik

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Lepiej idz z tym do lekarza bo moze sie okazac ze cos jest nie tak z tymi zylami. U mnie to jest jak na razie tylko wada kosmetyczna, czego jeszcze nie mozna powiedziec o Tobie.

Pozdrawiam.
"Mlody jestem, szarosc zycia tlamsze..."
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

coś na plecy

Następny temat

Do Mawashi'ego

WHEY premium