SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Żarło Kamila

temat działu:

Kuchnia SFD

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 33003

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 236 Napisanych postów 357 Wiek 37 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 5558
Hmm, ciezko, bo mam kilka pysznych rzeczy i niewiadomo co wybrac :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
DJ_DoDo Doradca
Ekspert
Szacuny 29913 Napisanych postów 27250 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 384534
zwiększyć wydatek i jeść więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 236 Napisanych postów 357 Wiek 37 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 5558
Chyba trzeba tak zrobic :D wiecej cwiczen i jazda hah.
Posiada ktos skuteczny trening brzucha (na kaloryfer ) nie niszczacy kregoslupa, z ktorym mam delikatne problemy i nog, ktore mi potrzebne bardziej do biegania, a po jakims mocnym treningu to ciezko pozniej biegac. I czy jest to mozliwe w ogole.
Dodo, Fighter, a moze kto inny?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
https://www.sfd.pl/[Art]Trening_mięśni_brzucha-t949283.html 
1

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 236 Napisanych postów 357 Wiek 37 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 5558
Niektore robie, plank króluje, ale do kaloryfera to mi daleko Jestem szczuply i tyle. Chyba deficytem plus bieganiem, a cwiczeniami lekkimi nie da sie zrobic. Do tego skora pozostala z byłego grubasa plus ibs, z ktorym sie borykam... I jest słabo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 236 Napisanych postów 357 Wiek 37 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 5558
Dziś prawie jak nie ja
Jajecznica na mleku przede wszystkim z białek z warzywkami
Makaron z twarogiem, skyrem waniliowyn i musem truskawkowym
No i... szarloteczka własnie wrzucona do pieca











Zmieniony przez - FCBKamil w dniu 2021-06-10 16:43:04
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 236 Napisanych postów 357 Wiek 37 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 5558
Po dosc mocnym bieganiu (jak na ten moment) 6 x 2 km po 3:18 weszły naleśniki z twarogiem, owoce, białko i szarloteczka

2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
DJ_DoDo Doradca
Ekspert
Szacuny 29913 Napisanych postów 27250 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 384534
co do brzucha to u mnie zawsze królują podstawy - planki, unoszenia nóg, spacer farmera, russian twist
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 236 Napisanych postów 357 Wiek 37 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 5558
Dzięki. I co jakie efekty?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
DJ_DoDo Doradca
Ekspert
Szacuny 29913 Napisanych postów 27250 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 384534
powiem Ci po redukcji ale generalnie nie przykładam się jakoś specjalnie do treningu brzucha bo ciężkie ciągi i inne wielostawy robią największa robotę, ale dla "uspokojenia sumienia" coś tam machnę z podstaw
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kluski leniwe high protein

Następny temat

Lowcarb Lowcalorie Cheesecake by FighterX

WHEY premium