SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Żarło Kamila

temat działu:

Kuchnia SFD

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 33023

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
DJ_DoDo Doradca
Ekspert
Szacuny 29913 Napisanych postów 27250 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 384534
aż ciężko mi sobie wyobrazić te 59kg u chłopa, no ale wiadomo każdy ma inne cele i priorytety
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 236 Napisanych postów 357 Wiek 37 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 5558
Np tak. 58 kg, 3 cm nizszy ode mnie. Mysle, ze mistrz sie nie obrazi, ze jego fotki rzucam po forach :D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
DJ_DoDo Doradca
Ekspert
Szacuny 29913 Napisanych postów 27250 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 384534
nie liczyłem na przykład, bardziej mi chodziło w kontekście siebie czy znajomych że ciężko sobie wyobrazić, ale dzięki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1990 Napisanych postów 5138 Wiek 43 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 72466
DJ_DoDo
aż ciężko mi sobie wyobrazić te 59kg u chłopa


No tak, bo to średnio pół chłopa
Przynajmniej u mnie wkoło to same dzikimasowniki po 120kg, i mój Małż ledwo dobiegający seteczki

xxx

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 236 Napisanych postów 357 Wiek 37 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 5558
Ja nie wyobrazam sobie siebie wazacego ok 100 kg. Patrze na tych pakerow i mowie stanowcze nie :)
Teraz sie super czuje, choc nie jest idealnie. Czuje jeszcze ten tluszczyk :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
FighterX Moderator
Ekspert
Szacuny 24273 Napisanych postów 25223 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1020310
Powiem Ci, że nie ma lepszego uczucia niż bycie po prostu silnym i sprawnym, ale każdy robi co lubi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 236 Napisanych postów 357 Wiek 37 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 5558
Mi wystarczy byc sprawnym. Choc w moich nogach tez widze siłe :) Gorzej z rączkami :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 14678 Napisanych postów 53201 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400752
Bo co to za chłop co stówki nie waży

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
FighterX Moderator
Ekspert
Szacuny 24273 Napisanych postów 25223 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1020310
FCBKamil
Mi wystarczy byc sprawnym. Choc w moich nogach tez widze siłe :) Gorzej z rączkami :D


Jaką masz definicję sprawności fizycznej? co rozumiesz pisząc że widzisz w nogach siłę?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 236 Napisanych postów 357 Wiek 37 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 5558
Wiem, ze u Was inaczej przejawia sie sprawnosc. Ale nie zawsze tak jest, nie zawsze duzy chlop oznacza silny i sprawny. Ja patrze zawsze pod katem biegowym/sportowym. Ta siłe tez czuje w tym wzgledzie. Choc nie tylko. Wierz czy nie, ale nie raz czy dwa taki stu kilogramowy chciał mnie przewalic, ale gdy stałem twardo na nogach miał problemy. A wydawałoby sie patrzac na mnie, ze powinien mna rzucac w ta i we wte. Za to w łapach jest u mnie nic :D
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kluski leniwe high protein

Następny temat

Lowcarb Lowcalorie Cheesecake by FighterX

WHEY premium