SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Śniadanie białkowo-tłuszczowe

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1371

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 2713
Witam wszystkich :) Ostatnio bardzo popularne jest śniadanie bialkowo-tluszczowe, postanowilem je wyprobowac na sobie jednak pojawil sie dylemat.Liczyłem jeść omlet z masłem orzechowym własnej produkcji z orzeszków ziemnych. Wyczytałem że orzechy ziemne są niezdrowe bo to tak na prawdę nie są orzechy lecz fasola, zawierają jakieś szkodliwe elementy (bodajże lektyny). Postanowiłem wiec wybrac inna opcje tj. jajecznice na boczku czy tez omlet z boczkiem, jednak jak mi sie udalo wyczytac to tez nie jest do konca zdrowe rozwiazanie, ponieważ są to nasycone zwierzece kwasy tluszczowe, ktorych też raczej powinnismy unikac na korzysc wielonienasyconych. To jak to jest, czy się z czymś mylę? Co lepiej wybrać? A może macie jakiś ciekawy pomysl by takie sniadanie bylo zdrowe?


Zmieniony przez - JanuszGajos w dniu 2017-02-05 15:52:32
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82723 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699685
Witam, musimy dostarczać wszystkich kwasów tłuszczowych. Jajecznica z boczkiem oczywiście również będzie ok. Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 79 Wiek 40 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 2279
Jajka sadzone,kababosy, morazela, twaróg itd :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349858
Jak spojrzysz sobie na rozkład tłuszczu w boczku czy żółtku, to okaże się, że tych nasyconych(które wcale takie złe nie są) jest tam mniej niż nienasyconych(głównie jedno) kwasów tłuszczowych.

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3185 Napisanych postów 15808 Wiek 36 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 146709
Jak wyżej Śniadań białkowo tłuszczowych jest wiele opcji Dział kuchnia SFD i na pewno znajdziesz coś dla siebie
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Spalanie tkanki tłuszczowej

Następny temat

Dieta redukcyjna Low fat

WHEY premium