SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Śniadanie węglowodanowo-tłuszczowe

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1421

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Mam pytanie dotyczące śniadania. Ze względu na to, że mój synek (karmię piersią) ma alergię na nabial i jaja mam problem ze źródłem białka w śniadaniu. Lubię na słodko więc mięso jakoś średnio mi podchodzi. Czy śniadanie weglowo-tłuszczowe (kasza, owoc, olej kokosowy) może jakoś spowalniac redukcję? Oczywiście bilans dzienny i rozkład będą się zgadzać - w pozostałych posiłkach dam więcej mięsa. Zaczynam powolutku liczyć kalorie na oko, bez obaw, nie jest to żadna restrykcyjna dieta z góry dziękuję.


Zmieniony przez - glodzilla w dniu 2017-05-03 21:07:40
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Blue_hope dzięki za pomoc, zastosuje sie do Twoich wskazówek. Podniose tłuszcze na 80g i będę przez 2 tygodnie obserwować jak taki rozkład na mnie działa. Dotychczas jadłam na oko, obwody bardzo powolutku spadały, może teraz coś przyspieszy.


Zmieniony przez - glodzilla w dniu 2017-05-06 21:06:06
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 684 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 52783
rozumiem, że białko w szejku odpada?

Jedyny sport na całe życie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6231 Napisanych postów 75806 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 753540
W takiej sytuacji lepszym rozwiązaniem będzie śniadanie czysto węglowodanowe a niekoniecznie dwa źródła energii.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3185 Napisanych postów 15808 Wiek 36 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 146709
Powiem szczerze, że taka typowa redukcja przy karmieniu piersią nie jest dobrym pomysłem. Abstrah**ąc już od Twojego pytania.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6231 Napisanych postów 75806 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 753540
Rzeczywiście, w takiej sytuacji warto wprowadzić dodatni bilans kcal, uwzględniając kwestię karmienia piersią.

http://potreningu.pl/articles/2539/czego-nie-moze-jesc-mama-gdy-karmi-piersia--piec-najwiekszych-mitow


Zmieniony przez - domer w dniu 2017-05-04 11:40:32

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1717 Napisanych postów 27216 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 516400
Redukcja to niedorzeczny pomysł w okresie karmienia piersią. Dieta powinna spełniać wymagania ustrojowe na wszystkie niezbędne składniki odżywcze (aminokwasy egzogenne, niezbędne kwasy tłuszczowe, witaminy, minerały, włókno pokarmowe) a także odpowiednia podaż energii - nie deficyt. Zbyt duże ryzyko aby zachwiać równowagę kwasowo-zasadową.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Bardzo dziękuję za wszystkie opinie. Młody ma już ponad 9 miesięcy i wydawało mi się, że mały deficyt kaloryczny nie zaszkodziłby, szczególnie, że karmienia nie są aż tak częste jak kiedyś. Mówiąc o "redukcji" mam na myśli podaż energii w okolicy 2500 kcal, więc nie jest to żadna głodówka.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6231 Napisanych postów 75806 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 753540
Myślę, że w takiej sytuacji nie będzie problemu.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dziękuję za odpowiedź.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1717 Napisanych postów 27216 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 516400
Neutralny bilans kaloryczny może tutaj zdać egzamin. :)
Dieta powinna być bogata odżywczo.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Właśnie próbuję w niego celować, mam nadzieję, że metodą prób i błędów się uda. Może źle się wyraziłam pisząc "redukcja". Oczywiście dieta jest różnorodna, nieprzetworzona i w dużej mierze oparta na produktach ekologicznych.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dojście do 15% tkanki tłuszczowej w rok czasu

Następny temat

Carb cycling - z czego ucinać kcal?

Wiecej