SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Śmieszne wypowiedzi rodziców na temat odzywek

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 31631

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 119 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1944
wole niemowic co moja matka mowila na temat kreatyny buahah

tara daj daj

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
to teraz ja :

Ide sobie bez koszulki do kufla, lykam gainerka, a mama do mnie :

-boze jaki ty gruby jestes! Ja rozumiem zeby chlopak byl wysportowany ale nie naszprycowany jakimis specyfikami a to po osiedlu biega potem tkai grubas jak ty a drugi ******* (nazwisko kumpla)

inna sytuacja
Poszedlem do lekarz po zowlnienie (lewe), mamie czegos nazmyslalem i mowi tak k**** nawpier****** sie jakichs specyfikow a potem biegasz do lekarza i umierasz

oczywisce jak zobacyzla ostatnnio mnie z papierosem i jak bije brata to powiedziala ze agresywny jestem od kreatyny i przestalem myslec to mi wysypala kreatyne i nasypala maki - myslale ze sie nie zczaje a chciala zebym ta maka sobie kiszki pokleil
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 933 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 11800
Moi rodzice na samym początku nie ufali odżywkom ale powiedziałem że nie mają nic wspólnego ze sterydami i są zdrowe. A jeśli chodzi o śmieszną wypowiedź to mama mojego kolegi raz na jego widok biorącago kretkę powiedziała:synu co ty bierzesz raz też było ja się jeszcze dowiem co to ta cała kreatyna Mama mojego innego kolegi powiedziała na temat kreatyny znam kogoś kto brał kreatynę miał taaaakie rozstępy.

http://www.sfd.pl/[BLOG]_90packer__Mens_sana_in_corpore_sano.-t1088838.html

"Ciągi w paskach to jak jazda na rowerze z bocznymi kółkami" - BYK

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 32 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 921
Mi ostatnio mama mowila ze nie wie czy ja czegos wiecej nie biore bo coraz lepiej wyglaadam ;D , a ja mowie ze jakbym chcial brac sterydy to bym i tak brał ;]]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 61 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 12095
A Ja mam z tym spoko ;P Tata kiedyś cwiczył to wie na czym to polega :) a na pierwsza kreatyne w życiu mama mi dała sama kase:D . Wczoraj sobie kupiłęm 300 capsów kretki i dextro juice to tata chciał tylko luknąc co kupiłem i ile :D hehe.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 54 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 447
co sie u mnie działo jak kupilem pierwsza kreatyne, mama mi ja zabrala i myslalem ze nie odda ale jakos wcisnolem jej ze to białko i oddala,

nic mi nie mowila jak brat(chudy)tez zaczal brac bo mowila ze sie wreszcie wziol za siebie , a mi zawsze wypomina ze juz wystarczy tego pakowania, jak zobaczyla jak wyciskam 100kg na lawce to jej kopara opadla, TERAZ JEST JUZ LUZ. ale sama mi nie kupuje, raz mi 20 zl dolozyla do supli

Trening czyni mistrza, więc trenuj!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 82 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 30479
no czasem to aż żal słuchać mądrości typu zobaczysz w przyszłości ..

kto czyta nie błądzi

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1643
Byłem z bratem na siłowni i włożył torbę ze swoimi rzeczami (w której była kreatyna) do mojego plecaka, bo jechałem samochodem. Wróciłem do domu, poszedłem się umyć a matka wbija do łazienki z kreatyną w ręku i się pyta " Co to jest!... Narkotyki!?"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 82 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 30479
buhhahahahhahahahaha narkotyki muahaha

kto czyta nie błądzi

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
KoY FIGHT24.PL
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 3513 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 17665
trza bylo powiedziec feta koła itp

"I promise one thing, lots of violence." - Wanderlei Silva
Doradca w dziale Scena MMA i K-1
Autor www.fight24.pl

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Sprawdzcie to!!! :)

Następny temat

Co brać

WHEY premium