SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Śmieszne wypowiedzi rodziców na temat odzywek

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 31627

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 67 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1541
Mój dziadek twierdzi że najlepszym jedzeniem jest smalec i słonina bo to jest dietetyczne .

Jeden kumpel twierdzi że jak się zmiesza kreatynę hmb i tauryne w złych proporcjach to można dostać zawału serca

Kumpel z klasy twierdzi że organizm sam produkuje kreatynę i jak się ją dostarcza z zewnątrz to potem jej już nie wytwarza i człowiek jest taki jak twierdzi jest obwisły i suchu

"Sens życia,to nie zwykła, szara egzystencja, przetrwanie, ale parcie do przodu, windowanie się do góry, osiąganie czegoś, zdobywanie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 2083 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 39361
T-FIGHTER sog za mamusie
zeby wszyscy rodzice mieli takie podejscie do supli echh

<<<Bez celu i chęci nigdy nic nie osiągniesz>>>
http://www.sfd.pl/meine_siłownia-t301836.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 67 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1541
A jeszcze jodno u mnie w klasie się kilku matołków kłuciło( totalna amatorka) nawet nie ćwiczą, która kreatyna się lepiej wchłania w kapsułkach czy w proszku, po chwili jeden odpala że na pewno to w proszku bo ta kapsułka się nie rozpuszcza

"Sens życia,to nie zwykła, szara egzystencja, przetrwanie, ale parcie do przodu, windowanie się do góry, osiąganie czegoś, zdobywanie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
matka kumpla kupuje mu odzywki bo mowi ze marnie wyglada
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 63 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2525
Ja kiedys tez myslalem ze bede mial problemy z rodzicami.. Jak chce kupić odżywki to mowie matce zeby mnie podwiozła do sklepu. Kupuje co chce. Pakuje do fury przyjezdzam do domu. Mama gainery wsypuje do pojemników na mąke, żeby ojciec sie nie zjarzył i tyle.. Jak nie mam siana to czasami da te 100zł. Wiecej nie chce bo mowie ze to wiecej nie kosztuje :) Mam dopiero 16 lat i jakoś nie mam z tym problemów. Jak mówie ze bede bral kreatyne to mama sie pyta jak siła idzie itp.. Za***ista mam mame :* Ojciec jednak nie jest do tych odzywek przekonany. Jednak jak znajdzie to najwyzej pokrzyczy i tez pozwoli zjesc. Czasami nawet kupuje carbo dla mnie bo mu sie wiaderka przydaja :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 208 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 8499
No widze,ze tu dobre historie byly ja osobiscie tez mialem lipe z odzywkami, ojciec nie daje mi hajsu odkad biore odzywki bo jak to mowi:"Nie bede dokladal gwozdzia do Twojej trumny..."

"Serce bije szybciej niż pięści"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 317 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1899
mój ojciec sie tylko pytał ile zapłaciłem,jak mu pokazałem krete z vitala i to w sumie tyle :)

aha no i jeszcze powiedzieli z mamą,jak sie bedziesz żle czuć to odstaw

Wszystko związane z kulturystyką

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 114 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1440
Mnie matka o***ała za to że biorę kreatynę, myślała że to amfetamina
.
Do dzisiaj słyszę texty typu zostaw te leki Tłumaczenie nie ma sęsu

Trening jest potężnym
uzależnieniem... nawet większym od alkocholu***



***niestety w większości badanych przypadków niepotwierdzone. :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
KoY FIGHT24.PL
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 3513 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 17665
Mama mówi że sie faszeruje prochami a ojciec mowi zebym se duzo serków homogenizowanych jadł to urosne to go wyśmiałem a jak chce na pozadna dietke bez odzywek to mowi a co mało jedzienia mamy w domu matka sie nabija ze za rok bedzia trza futryny poszerzać

"I promise one thing, lots of violence." - Wanderlei Silva
Doradca w dziale Scena MMA i K-1
Autor www.fight24.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 304 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 5840
ja jak wróciłem po pijaku z imprezy, to mi pokój przeszukali i znaleźli nitroII i kretke, i się pytają co to za anoboliki to kazałem im ulotke przeczytać a oni o to teraz wiemy po czym tak szybko utyłeś a ja zwała i zaczeli o bezplodności pier***ić to wogóle położyłem się ze śmiechu, chcieli mi wszystko spalić ale im zabrałem i schowałem do kartonu od odkurzacza

[off]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Sprawdzcie to!!! :)

Następny temat

Co brać

WHEY premium