SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Śmieszne wypowiedzi rodziców na temat odzywek

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 31622

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 2757 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 16713
z kifami troche slaby pomysl bo moja mamuska mowi ze to wszystko producenci pisza zebysmy oczywiscie kupowali i moze po czesci ma racje?

Znawca w dziale odżywki & suplementy :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
KoY FIGHT24.PL
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 3513 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 17665
dzis miałem rozmowe z ojcem na temat supli oczywiscie nic niewie ze biore ogladamy strong manow on sie pudzianem podnieca ze tamci po 2 powturzeniach sraja pod siebia pudzian wali 16 i jeszcze ma siły to mo mowie ze pudzian wydaje tyogodniowo z 10 ptoli na odzywki a on mi mowi tak to ci z 20 zl starczy no myslałem ze padne ale jak juz mowilem on mi mowi zebym jadl se serki homogenizowane wiec niema co gadac staram sie go rpzekonac o nowy komp i net mam 128kb i place 60 zl chce se zmienic na 1 mb za 29 zl ale on mowi nie taki ci starczy mowie ze drzoszy a on knczy rozmowe tacy sa rodzice niestety

"I promise one thing, lots of violence." - Wanderlei Silva
Doradca w dziale Scena MMA i K-1
Autor www.fight24.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1422 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 11303
Rodziców trzeba umieć wychować - niestety ja tego nie zrobiłem...

ale co do supli się nie czepiają .

Szczyt siły - wyprostować gryf łamany.

Faceci rodzą się piekni, kobiety muszą się malować .

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 551 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 11097
a ja mam starszego ktory w mlodosci troszke cwiczyl, dzisiaj przychodze po pilce i mowi do mnie, przebieraj sie i idziemy po gainera bo tamten widzialem ze ci sie konczy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 2757 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 16713
a widzicieliscie dzisiaj wlasine sm w tv? ode mnie z miasta bylo

i widzialem sie w Tv ! :D:D

Znawca w dziale odżywki & suplementy :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 62 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1066
u mnie nic sie nie czepiaja.......jest spoko....nawet mowia zebym jadl
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
fajne historie hehe

ja niestety musze chowac suple
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 228 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8650
hehe.... na samym początku, 2 lata temu to matka powiedziała mi sama ze musze zacząć ćwiczyć bo taki chudy jestem, wtedy ja powiedziałem ze aby przytyc musze jesc duzo białka i ze take odizolowane białko można kupic. to dostałem od niej chajs na białeczko.... teraz to jej juz wszystko jedno jake suple biore... powiedziała zebym tylko nie lecial w sterydy....

>><<

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1284 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 12989
dziwne problemy macie, jak bym byl rodzicem to rowniez zabronilbym supli 14-16 latkowi, z paru wzgledow, po pierwsze aby bardziej sie podjaral tematem sportów siłowych, zaczął więcej czytać, trenować. Pozatym na początku szkoda kasy na suple, które i tak nie zostają wykorzystane przez młodego. Z czasem zauważył bym że chłopakowi zależy, stara się , udoskonala ciągle diete, systematycznie chodzi na treningi, wtedy sytuacja wyglądała by inaczej i podejście rodzica również byłoby inne.

Oprócz tego pozostaje również kwestia edukacji, aby rodzic znał podstawy odżywiania, suplementacji, lecz tak jak napisałem, wszystko zależy od was, od waszego podejścia. Wystarczy przecież przesiedzieć pare wieczorów z rodzicami, porozmawiac poważnie, wytłumaczyć pare tematów, a kwestia kupowania suplementów napewno sie rozjaśni

pozatym uważam ze gdy rodzic widzi silną motywacje u dziecka, wrecz pasje, wielkie zamiłowanie do sportu to dziwnym byłoby dla mnie gdyby nie starał się mu pomóc, lub chociaż zrozumieć

pozdro ...

" (...) wystarczy ruszyć dupę i pokazać klasę (...) "
---------------------------------
www.jwip.pl
www.wlodarek.waw.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 656 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8427
Wystarczy przecież przesiedzieć pare wieczorów z rodzicami, porozmawiac poważnie, wytłumaczyć pare tematów, a kwestia kupowania suplementów napewno sie rozjaśni


ale z niekturymi rodzicami tak niemozna i zrozum to

http://www.pajacyk.pl/ <-- pajacyk
http://www.polskieserce.pl/ <-- polskie sztuczne serce

http://s14.bitefight.pl/c.php?uid=20727  <--- coś innego

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Sprawdzcie to!!! :)

Następny temat

Co brać

WHEY premium