SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Śiła czy wygląd?Pomocy

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2430

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
witam witam ...
tak,nie będę obijał w bawełne... dziś sobie tak myślałem ,czy lepiej mieć ileś tam wiecej tłuszczu,ważyć więcej a wtedy jak się z kimś bije to ma się większe szanse,czy lepiej mieć takie wysportowane ciało... kaloryfer ... mało tłuszczu,ale ...wtedy się mniej waży ;/i można dostać w pier... a przecież waga ma sporo do siły prawda?szczegulnie zależy mi na brzuchu i na sile przecież jak spale tłuszcz to napewno będe miał mniej kilo...;/ co sądzicie o tym?i prosze was zaglądajcie tu często bo będe troche chciał popisać o tym oki??może powinienem jakies odżywki zaczać brać ?mam 16 lattxD dzieki i pozdrawiam
Guru
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 976 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 12630
trening na silowni i jakies sztuki walki :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
nie chodzi mi tu o trening ... tak jak napisałem co sądzicie o tym? jeżeli ktoś mi może pomuc niech da mi swoje gg bo dużo tu pisać xd
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 123 Napisanych postów 13475 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 83568
Ani masa ani wysportowana sylwetka nie pomoga Ci sie super bic. Zapisz sie na jakies sporty walki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1332 Wiek 38 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8007
Wpier.ol można dostać zawsze bez względu na kaloryfer czy kilka kg tłuszczu ;] opanowanie jakiejś konkretnej sztuki walki w stopniu dobrym zminimalizuje tą szansę

Każdy dzień jest walką
-BLOG
http://www.sfd.pl/Darrak_Moja_Walka:_-t653614.html



Jeśli moja rada była pomocna możesz odwdzięczyć sie sogiem

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 337 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2652
Do autora tematu: liczy się też jeszcze inteligencja i posługiwanie się poprawną polszczyzną. No i ortografia, o której chyba nie słyszałeś
No bez przesady jak można walić byki typu "szczegulnie"...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nikt Ci nie wybierze jaki masz być. Stań w lustro i zdecyduj się.
Chcesz być przymasowanym chłopakiem, czy może wyrzeżbionym.
Jesli chcesz to Ci pomogę - wyśrodkuj to, zachowaj proporcje.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
SKeba ale nabrać masy to jest cięzko jak dla mnie... chłopaka ze wsi ;/ więc trudno jest taką diete stosować ;/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12096 Napisanych postów 160557 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234919
pewnie ogladales walke pudziana stad te wnioski?

masz gospodarstwo? masz zwierzeta hodowlane?

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
O TOMQ jak ja chciałem odpowiedz od cb xD i sie doczekałem ... gospodarstwo mam ... ej dasz gg??xD
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12096 Napisanych postów 160557 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234919
jak masz gospodarstwo to jest to raj dla kulturysty
mieso, jaja itp.
chyba, ze rodzice nie daja ci jesc

wiem, ze pewnie sporo pracujesz/pomagasz rodzica na gospodarce, ale wszystko da sie pogodzic jak sie ma checi.

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

czy jest sens zbadać poziom testosteronu ?

Następny temat

zastój mięśni pomóżcie !!!!!!!!

WHEY premium