SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Śiła czy wygląd?Pomocy

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2417

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
wiesz bardzo dużo by tu pisać ... masz czas??moge ci opisać wszystko na gg ??co ty na to??xD
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12084 Napisanych postów 160544 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234840
wypelnij profil, wtedy bedziesz mial abona i pisz na pw.

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
tomq moge prosić cb o jakiś kontakt z tobą??xD
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
no tylko że ja to bym wolał na gg xD wiem.. dziwny jestem ...;p
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 337 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2652
A pomyśl co by było gdyby każdy chciał jego gg i miał jakieś pytania?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
SKeba ale nabrać masy to jest cięzko jak dla mnie... chłopaka ze wsi ;/ więc trudno jest taką diete stosować ;/

- Nie rozumiem, chcesz kupić odżywki, które wiaza sie z wydaniem siana, a nie masz diety ?
Nie kupuj odzywek, zabierz sie za miske !!!

Albo najlepiej zabrac sie za diete i wspomoz sie supelkami - ale jak nie mozesz - to rozumiem.
Gospodarstwo - jajeczka masz, dziabnij kure, bedzie miesko - zyc nie umierac, mleko od krowki - ideal
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ale lowweqq jesteś,diety nie mam takiej 100% ale mam możliwośc kupywania owoców,czy tam ryżu ale na coś więcej to nie ... hajs mam bo robotny jestem to zawsze coś wpadnie ...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ale lowweqq jesteś,diety nie mam takiej 100% ale mam możliwośc kupywania owoców,czy tam ryżu ale na coś więcej to nie

Lowweqq ? To jest obraza, bo nie rozumiem. Człowiek chce Ci pomoc, a ty sie unosisz...
Nie masz mozliwosci kupna mięsa - nie bredź. Gdzie ty mieszkasz ?
Lecisz do miasta, kupujesz 2-3 kg mięsa i masz na 2 tygodnie - wkladasz do lodowki i heja. Jak jestes len to Ci sie nie chce.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 236 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3163
wez człowieku pier***nij barana w sciane i ogarnij sie co z tego, ze bedziesz grubasem jak porobi Cie koles ważacy duzo kg mniej od Ciebie? liczy sie technika i umiejetnosci nie waga i wyglad, widocznie masz slaba psychike i jestes bity, ze zakladasz takie glupie topici. Zapisz sie na mma jak jestes gruby to tym bardziej spalisz zbedny tluszcz i bedziesz szybszy ( nie znaczy, ze slabszy) zacznij sie zdrowo odzywiac to podstawa.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Skeba,bo ty mnie nie zrozumiałeś !! dieta too przecież nie tylko mięso? jak by tak było to bym kupywał z 10 kg miecha xD
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

czy jest sens zbadać poziom testosteronu ?

Następny temat

zastój mięśni pomóżcie !!!!!!!!

WHEY premium