SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pomocy masa i siła;)

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1553

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 170
Mam do was drodzy koledzy ^^ prosbe;D prosze was o pomoc w doborze odpowiedniej odżywki na czysta mase miesniowa, ktore przy okazji wzmocnia moja sile;) prosze nie piszcie mi nic o odpowiedniej diecie gdyz nie jestem w stanie przestrzegac szczegolowej diety gdyz roznie koncze lekcje. wiek 16 lat staz na silowni 5 miesiecy 184 cm wzrostu 75 kg :) dzieki za pomoc Pozdro!
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 723 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 23250
W szkole tez mozna jesc...
Ale jezeli chcesz to jakiegos gainera albo bialko mozesz kupic
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 29 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 47
Proponuje białko, prolongatum + jakas zwykla kreta jak to pierwszy cykl, np creapura z olimpu ;)

NO PAIN NO GAIN !

n0sekkk

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 1039 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 15123
n0sekkk ON MA 16 LAT I 5 MIESIECY STAZU - PO CO MU KREATYNA??!!
dieta
i ewentualnie bialka do uzupelnienia niedoborow i tyle
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1863 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 15456
w domu się do jedzenia przyłóż
a do szkoły możesz gainera kupić

tyle narazie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 219 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2790
biez zarcie do szkoly ...przeciez jedzenie w szkole to nie jest zaden obciach moze na poczatku beda sie na ciebie dziwnie patrzec ale dieta jest na pierwszym planie, jak bedziesz mial jakies braki to gainer. Piszesz ze roznie konczysz a wiekszosc ludzi chodzacych na silownie np. pracuje i maja czas na diete.
Pozro

Jedyne co Polska ma najlepsze w Europie to chuligani.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 3402 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 43956
dokładnie j/w

wystarczy trochę chęci
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 184 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1591
Kreatyne odpuść bo nie da takich efektów jakie powinna.
Tylko dieta i dieta. Skoro konczysz różnie lekcje, możesz ułożyć diete inna na każdy dzień, jeść w szkole. Jak Ci nie wygodnie to gainer/białko rozrobisz w szkole i git :) pzdr

VIDE QUI FIDE

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 170
postanowiłem pojsc za waszymi radami i przylożyć się do jakiejśdiety :D mam do was jeszcze jedno pytanie jaki gainer polecacie:D dla niektorych to pytanie pewnie wydaje sie smieszne ale nie bardzo znam sie na tych wszystkich 'wspomagaczach' suplementach itd:) Pozdro!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 230
Olimp SUPER WHEY GAINER (SWG) jak dla mnie najlepszy wybór :) Sam zaczynam cykl i jak narazie smak i rozpuszczalność bardzo dobre
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 219 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2790
jesli masz pieniadze to zdecydowanie mutant mass...jesli masz mniej funduszy to moze byc gain bolic 6000 olipmu sam bralem i pozytywnie

Jedyne co Polska ma najlepsze w Europie to chuligani.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Czy to bedzie dobre?

Następny temat

Odzywki Suplementy bez diety

WHEY premium