SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

łysa pała

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 7655

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 75 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 717
" Problemem moze byc gino - znam kilka przypadków. "

Tzn za proscar moze zwiekszyc prawdopodobienstwo wystąpienia GiNo?

Gdy emocji brak brzydki swiat.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1706 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 11358
Odświeżam

to osłabia czy nie osłabia proscar działania saa i jaką działającą profilaktykę na czuprynę polecacie (moze na chwilę obecną coś się zmieniło)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 2709 Wiek 46 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 18473
profilaktycznie nie brac sie za saa jak ktos chce miec wlosy a genetyke ma z dupy, mozna sie pogodzic ze stanem sytuacji tylko jeden wyglada na lysego ok a inny jak dziecko z poprawczaka wiec warto wczesniej ogolic pale i sie rozeznac bo duzo osob wyglada duzo lepiej bez niz z wlosami, ja gena mam z dupy i wlosow nie mam +/- od 6 lat, stosowalem proscar i nic nie pomoglo, nagle ciach i poszlo to nie problem, mi taki stan rzeczy duzo bardziej odpowiada, gorsza sprawa jest z wlosami, ktore wyrosly po saa w tych miejscach, w ktorych wcale sobie nie zyczylem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1706 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 11358
a to fakt
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82727 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699731
trzeba się przyzwyczaić do golenia głowy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 254 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 10262
I pleców
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1706 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 11358
A czy przy dawkach takich jak:

1-6 npp 50,75,75 100... mge2d
1-8 prop 100mge2d
3-9 wino 50mge2d (inj)

Pytam bo pewnie dawki i okres zażywania ma znaczenie.

Ja np po sobie nie wiem czy mam gen do łysienia ale ostatnio na teście 100, 150mge2d troche na barkach i kapturach wyskoczyło wilczego krzaka ale na prawdę bardzo mało
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 2709 Wiek 46 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 18473
od tego sie zaczyna, po 10 cyklu bedziesz wygladal jak dzik na brzuchu juz po 3 ci sie pojawia a wez zrob sobie dlugi cykl z pol roczny to juz masz dywanik pewny jak bedzie ci to pisane, niektorym nic nie wyrosnie ale wiecej jest tych co jednak maja z tym problem
nie ukrywam, ze mnie to irytuje ale co zrobic... masa spadnie a wlosy zostana ale spoko, z czasem to jest jakby rytual, cos jak malowanie rzes przez kobiety, ty bedziesz z maszynka a ona z tuszem, dogadacie sie w lazience bo ty w wannie/pod prysznicem a ona przed lustrem... samo zycie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82727 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699731
ja tam akurat nie narzekam ,po kilkunastu latach jedynie co to pojedyncze kłaki na barkach,trochę na brzuchu-depilacja to załatwia
bo na głowie już gorzej ,ale jaki stan faktyczny to nie wiem bo golę głowę codziennie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 163 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1733
witam podłącze sie , a czy po winie oral solo 100tab ( 1 cykl w zyciu) dawki 30mg dziennie moze ucierpieć czupryna?? genetycznie średnio jesli chodzi o łysienie?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Szybkie pytanie.Wino.

Następny temat

PRECHOWYWANIE TESTOSTERONU

WHEY premium