SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

łysa pała

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 7654

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51565 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
kontroluj bajerke chłopcze i grzecznie odpowiadaj jak sie o coś pytam tak. bo cie dojade he

lokurva czyli moze jednak zatrzymal sie w wieku 16 lat

ty a jak mnie dojedziesz ? tak samo jak dojezdzasz swojego psa w komorce czy tak jak cie sasiad dojezdza przed spaniem ?



ty widze agresje masz na sama mysl o sterydach wiec moze se odpusc bo jeszcze dojedziesz kogos na wozku bez wazeliny w bialy dzien i bedziesz filtrowal potem bajede zeby cie z mydlem dojezdzali pod tygrysem





takze odpusc sobie juz dojezdzanie i lojenie to moze bedziesz mial wypowiedzi na poziomie doroslego 27latka



i tych sterydow sobie nie kupuj bo tylko se biedy narobisz

Zmieniony przez - MICOOOLAI w dniu 2010-05-27 15:19:42
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 163 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1733
tsss.. dojade Cie jak twój stary twoją starą o to Ci chodziło tak? heh
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51565 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
moi rodzice sie kochaja nie wiem jak tam u ciebie

ale nie martw sie podobno jak odetniesz sie od patologi to po jakims czasie znormalniejesz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 163 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1733
dobra chłopaku wyluzuj bo nie mam czasu na pierdoły.. jestem tu zeby sie czegoś dowiedzieć a nie p... od rzeczy okss..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51565 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ja luzny jestem na maxa nie widze powodu dlaczego nastepny supernetowy kozak na sfd mialby mnie zestresowac

a co do tematu napisali ci juz :

- idz do wrozki
- nie probuj bo bedziesz potem plakal
- sprobuj a sie przekonasz


innych odp nie dostaniesz bo to dzial doping a nie wrozby

przemysl ochlon i moze cos zrozumiesz

a jak nie wierzysz ze to jedyne odp na twoje pytanie idz do lekarza i sie zapytaj chlopa co kupe czasu studiowal ta galaz wiedzy itd i zobaczysz co ci powie ..

.. to samo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 163 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1733
ale heca to tu nie ma wróżek?? to gdzie ja jestem aaa to doping! to juuuuuush mnie nie ma..pzdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1706 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 11358
Jeżeli chodzi o genetykę (pytam bo może ktoś miał podobnie):
Od strony ojca czyli ojciec jego bracie jego ojciec (mój dziadek) jak i mój brat grube gęste włosy nie łysieli nigdy. Od strony matki jej ojciec stracił bardzo dużo włosów ale dopiero ok 40/50. Czyli to jest tak, ze mogę przejąć gen od matki albo od ojca jeżeli chodzi o wypadanie włosów? Mam się martwić czy nie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51565 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
a juz nic....

pam param pam pam ....

Zmieniony przez - MICOOOLAI w dniu 2010-05-28 00:22:43
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 903 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6918
Mikx to normalne ze dzieciczymy duzo genow po rodzicach ,ale nigdy nie ma pewnosci , mam dwoch znajomych bracia jeden wylysial w wieku 24 lat a drugi ma juz 40 i afro na glowie a ojciec byl lysy podobno w wieku 28 jak kolano, zreszta takich przykladow jest multum
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 574 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 17144
wrzucasz szampon dermena i loxon 5% - nie ma prawa nic wypasc, mi wypadly po saa mialem lipa jak chvj, po roku stsoswania w/w mam znow czupryne jak kiedys. lysienie po saa nie jest problemem wogole lysienie przy tych srodkach nim nie jest..
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Szybkie pytanie.Wino.

Następny temat

PRECHOWYWANIE TESTOSTERONU

WHEY premium