SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Łydki

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 7090

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 317 Wiek 43 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 3670
chodziło dokładnie o Ćwiczenie gdzie spinasz stojąc z ciężarek ma barkach - > 15 powtórzeń stojac normalnie odrazu po tym z pietami do srodka 15powt i odrazu po tym kolejne 15 powt z pietami na zewnatrz. 45 powt razem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1137 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 13203
Łydki u każdego inaczej rosną, (podobnie jak uda...) ,u mnie nic nie rusza jeśli nie zrobię 2-3x na tydzień łydek :)

Moje p4p:
- Anderson Silva
- Jones
- GSP / Aldo

Favs: A. Silva, Rashad, Shogun, Fedor,t he Reem, Palhares, B.J. Penn, GSP, Machida, Aldo, Jones

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 317 Wiek 43 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 3670
dokładnie dlatego pisałem zeby kolega robil ten trening i pozniej sam sprawdzil jak to wyglada czy urosly czy nie po zalozmy 2 - 3 tygodniach jesli nie to trzeba bedzie czesciej robic.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1137 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 13203
Heh po 2 tygodniach to raczej niewiele mu urośnie

Moje p4p:
- Anderson Silva
- Jones
- GSP / Aldo

Favs: A. Silva, Rashad, Shogun, Fedor,t he Reem, Palhares, B.J. Penn, GSP, Machida, Aldo, Jones

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 317 Wiek 43 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 3670
tego nie wiesz nie jesteś nim.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 173 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2767
Sprubuje tak trenowac ,2 lub 3 razy w tygodniu.Mam jeszcze pytanie ile robic odpoczynku pomiedzy obwodami??Poltorej minuty to dobry pomysl??Mam zamiar robic wspiecia na place stojac metoda pawlaczyna ,pozniej wspiecia na palce siedzac(ale juz bez zmiany ulozenia stopy czy jednak zmieniac ulozenie stopy??)i osle wspiecia (te ostatnie cwiczenie bez ciezaru bi nie mam do tego odpowiedniej maszyny chyba ze z plecakiem na plecach jesli to cos da).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1137 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 13203
pawlaczyna- hum sądzisz ,że może my urosnąć 2cm po 2 tygodniach, czyli jeśli zrobi 2 razy trening łydek? Napisałem niewiele ,czyli i tak dużo po tak krótkim czasie, bo może nic nie urosnąć...

Moje p4p:
- Anderson Silva
- Jones
- GSP / Aldo

Favs: A. Silva, Rashad, Shogun, Fedor,t he Reem, Palhares, B.J. Penn, GSP, Machida, Aldo, Jones

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 173 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2767
Nie rozumiem troche Twojej wypowiedzi pawlaczyna odnosnie tego "Czasami widac jak łebki robia łydki ciezarem 100kg a pozniej dziwia sie ze nie rosna. Jeśli chodzi o łydki wiadomo że trzeba je spompować."To budzi moje najwieksze watpliwosci.Dlaczego ma im nie rosnac??Przeciez jesli ktos jest w stanie z takim ciezarem zrobic odpowiednia ilosc powtorzen (na przyklad ponad 30)to dlaczego maja im lydki nie rosnac??Wiadomo ze im wiekszy ciezar tym wiekszy nacisk na owe miesnie ktore cwiczymy.To znaczy zeby nic na sztange nie dokladac z cwiczenia na cwiczenie??To mam robic lydki bez przerwy tym samym ciezarem ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1137 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 13203
Większym Ciężarem nie ma pompy, przynajmniej ja niemam, a łydki raczej ciężko rosną jak Cię nic nie pali, a Pali raczej mniejszym ciężarem jak robisz dużo powtórzeń, może o to mu chodziło. Pozdrawiam

Moje p4p:
- Anderson Silva
- Jones
- GSP / Aldo

Favs: A. Silva, Rashad, Shogun, Fedor,t he Reem, Palhares, B.J. Penn, GSP, Machida, Aldo, Jones

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 2566 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 10268
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

progresa

Następny temat

pare pytan odnosnie mego planu

WHEY premium