SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Łokieć tenisisty - porady

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 55091

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 199 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 3264
Witam, wiem że pisze na temat wielokrotnie wałkowany na forum ,ale dopadła mnie ta kontuzja i męczu juz od lutego .Chcę się dowiedzieć ilu osobom udało się wyleczyć .Bo zazwyczaj ktos rzuca temat łokieć tenisisty ale potem nigdy nie ma informacji czy leczenie zakończyło się sukcesem czy tez nie.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 78 Napisanych postów 429 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3301
"Pozytywnym aspektem tej dolegliwości jest spontaniczne wyzdrowienie – w przeciągu 1-2 lat, obserwowane u 80-90% wszystkich przypadków."
http://www.rymarczyk.eu/index.php?page=lokiec 
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 55 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3862
Ja juz mam od 2 lat i jakoś nie widzę poprawy.
Kilkadziesiąt zabiegów fizyko, aktualnie jestem pod opieką fizjoterapeuty, wykonuje ćwiczenia w domu, mam specjalna orteze ale poprawy nie odnotowałem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 260 Wiek 35 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1018
Łokieć tenisisty jest jedną z najciężej dających się leczyć kontuzji, tzn. takich, których rehabilitacja jest bardzo długa i przez długi czas nie widać efektów.

Pomogłem? SOG. thx

Zapraszam na mój blog rowerowy:
http://www.nosor.bikestats.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 434 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 5527
8 lat i regularnie wraca.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 78 Napisanych postów 429 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3301
No super, ale gdzie i jak to leczysz? U powiatowego ortopedy czy gdzieś w cywilizacji? To żaden wyczyn jak mieszkasz w III świecie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 455 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 12281
Mialem ponad rok, i przeszlo samo :)

:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 434 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 5527
Kilka lat leczylem u ortopedow/rehabilitantow , ale przy regularnych treningach regularnie wraca. Wystarczy dobry przeprost w lokciu i juz.


Zmieniony przez - kulsotwitz w dniu 2014-09-23 10:19:44
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 154 Napisanych postów 1971 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 15863
Ze swojego doświadczenia polecam okłady z korzenia żywokostu lekarskiego .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 199 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 3264
ja miałem w siepniu blokade z Diprophosu ,jak na razie nie boli,zacząłem ćwiczyć jakieś dwa tygodnie temu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 154 Napisanych postów 1971 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 15863
Blokada działa przeciwbólowo, stąd sama nazwa.Dlatego nie przeholuj z ciężarami, aby nie pogłębić kontuzji.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Spłycona lordoza lędzwiowa a podciaganie na drążku ?

Następny temat

Ból kolan po bieganiu

WHEY premium