SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Łokieć tenisisty - porady

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 55259

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 199 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 3264
ja miałem uwolnienie przyczepu prostownika promieniowego krótkiego nadgarstka.Dodatkowo plastyka kłykcia plus nawiercanie głowy kości ramiennej i mikroperforację scięgna tego przyczepu który był uwolniony.Powiem tak : ból który miałem przed operacją zniknął natomiast pojawił się spory ból w stawie łokciowym, dodam że jest już dwa miesiące po operacji i tak podsumowując to jest gorzej niż było przed operacją.Dlatego tobie zanim zdecydujesz się na operację polecam bardzo dokładna diagnostykę czyli rentgen,USG ewentualnie MRI (rezonans magnetyczny) i dopiero wtedy możesz pomyśleć nad zabiegiem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 18 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 154
Witam
Mialem wykonywane USG łokcia i stad usłyszałem, że mam właśnie łokieć tenisisty. Mój ortopeda poinformował mnie, że mogę iść do szpitala na 2- 3 w celu wstrzyknięcia komórek macierzystych pobranych z mojej krwi. Też się na tym zastanawiam. Podobno cholernie boli ale czego nie robi się dla 100 % sprawności. Sorry za nie lekarska terminologię. życze ci. żeby przestało boleć. Dzieki za odpowiedz.
pzdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 199 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 3264
jeśli masz możliwość to spróbuj tych komórek macierzystych.może tobie pomoże to zależy od tego jak bardzo pojechany masz ten łokieć jeśli zmiany nie są duże to powinno zadziałać.dzięki i tobie również zdrówka życzę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 18 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 154
Witam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 18 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 154
Mozesz mi powiedziec jak tam twoj łokieć po zabiegu. Masz juz sprawny lokiec.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 199 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 3264
witam,łokieć w miarę ok,jest coraz lepiej.A jak tam u ciebie ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 18 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 154
Czesc
Ja odpoczatku lipca chodze na fale uderzeniowa mialem juz ja 7 razy oraz masaże do fizjoterapeuty. Narazie małe postepy sa.
Pozdrawiam
Seba
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 667 Napisanych postów 2385 Wiek 41 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 22105
Witam
Dostałem tą paskudną kontuzję w lewy łokieć w połączeniu z łokciem golfisty. Także obie strony zaatakowane. Chodziłem na falę uderzeniową i pomogło na golfisty prawie całkowicie. Natomiast tenisisty jest lepiej, ale do pełni szczęścia jeszcze dużo brakuje. Masuję, rozciągam i okładam kompresami przedramię i pomału, pomału się poprawia. Pod naciskiem już nie boli wcale, jedynie przy zaciskaniu pięści na wyprostowanej ręce, bądź łapaniu czegoś mocno palcami. Od przyszłego tygodnia zamierzam zacząć ćwiczyć te mięśnie delikatnie.

Train like a beast, eat like a king & sleep like a deadbeat.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 199 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 3264
spróbuj sobie takich ćwiczeń z gumką na prostowniki palców,wpisz sobie na youtube "rubber hand exercises"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 667 Napisanych postów 2385 Wiek 41 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 22105



Chodzi Ci o takie ćwiczenia?

Train like a beast, eat like a king & sleep like a deadbeat.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Spłycona lordoza lędzwiowa a podciaganie na drążku ?

Następny temat

Ból kolan po bieganiu

WHEY premium