SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Łokieć tenisisty a przetaczane osocze, pytanie

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 458

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 180 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1912
Część ,od maja mam problem z łokciem tenisisty ,miałem 2-3tyg przerwy z bólem ale wszystko wróciło spowrotem ,lekarz mówił gdy w maju byłem u niego ,że jak nie przejdzie to sugeruje aby przetoczyć osocze ,3 wizyty, podobno skuteczne ,co o tym myślicie? Rehabilitacja długofalową nie wchodzi w grę ,mam tylko wolne soboty.

W życiu szukamy tego czego nigdy nie będziemy mieli

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12070 Napisanych postów 160533 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234791
Witaj,

Podanie osocza bogatopłytkowego (PRP) to jedna z metod leczenia łokcia tenisisty, która polega na wstrzyknięciu własnej krwi pacjenta w miejsce zapalenia. Osocze bogatopłytkowe zawiera czynniki wzrostu i cytokiny, które stymulują proces gojenia i regeneracji uszkodzonego ścięgna. Zabieg jest bezoperacyjny i ma niewiele skutków ubocznych, ponieważ wykorzystuje naturalne zasoby organizmu. Pewnie to masz na mysli?

Efektywność tej metody może zależeć od wielu czynników, takich jak stopień uszkodzenia ścięgna, technika podania osocza, ilość i częstotliwość zabiegów czy indywidualna reakcja organizmu. Z praktyki pacjenci sobie chwalą.

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 1908
Cześć, mi pomogła fala udezrzeniowa. Osocze u mnie nie zadziałało ale miałem w sumie tylko jeden raz podane.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6269 Napisanych postów 76019 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754788
Niestety, ale nie da się jednoznacznie stwierdzić czy i na ile tego typu zabiegi pomogą Tobie w walce z łokciem tenisisty. Szczególnie w sytuacji, gdy nie wprowadzasz ku temu najważniejszych podstaw, czyli zabiegów manualnych z fizjoterapeutą i pracy własnej, w postaci ćwiczeń specjalistycznych. Poza tym, leczenie komórkami macierzystymi nie ma jeszcze na tyle solidnych badań, żeby można było polecić wydawanie dużych pieniędzy. Sugeruję skupić się na tym co najważniejsze, a jak stać Ciebie, to jak najbardziej.

Moderator działu Odżywianie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Hiperprolaktynemia czynnościowa

Następny temat

Woda - jaką wybrać?

WHEY premium