SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ławeczka do domu? Kelton vs Marbo

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3801

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 500 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6348
Witam, planuję kupić sobie ,,zestawik" do ćwiczeń w domu

typ1 - marbo: http://www.marbo-sport.pl/p,pl,237,marbo semi-pro / zestaw 17 / lawka l002 stojaki 3w1 s004 modlitewnik a001 obciazenie i gryfy 86kg.html

typ 2 - kelton: http://www.ecentrum.kelton.pl/produkt.php/1/1/117

Dostrzegam następujące zalety:
KELTON: więcej żaleza, dłuższa gwarancja.
MARBO: niższa cena, lepsze stojaki i modlitewnik.


Czy jest coś na co nie zwróciłem uwagi? Być może macie jakieś spostrzeżenia które pominąłem?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 325 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7279
Marbo na tą chwilę jest najlepsze z możliwych w tych przedziałach cenowych. Tym bardziej teraz wypuszczają nowe, lepsze sprzęty. Poprawili się i to jasno widać, słyszałem, że szykują całkiem nową ofertę sprzętu. Ta seria MP to jest już naprawdę kozak!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 854 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8201
Polecam Keltona, z Marbo nie miałem nigdy nic wspólnego.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 500 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6348
Chciałbym żebyście pisali dlaczego polecacie lub niepolecacie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 412 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5448
Wiadomo, ze tutaj wiekszosc Ci poleci Keltona. Mysle, ze obojetnie ktora wezmiesz, bedziesz zadowolony. W zestawie z Keltona masz troche wiecej obciazenia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 500 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6348
Dlaczego większość poleci keltona?

Wiem, ze więcej żalaza ale mam już swoje plus tu kilka krążków.
Czyli można powiedzieć, że jakość keltona i marbo semi pro jest taka sama i kierować się tylko ceną? Kelton jest na bank lepiej rozreklamowany ale to nie znaczy lepszy...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 2885 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 32920
Keltonowi ostatnio dosc czesto zdarzaja sie pomylki.
Mozesz poogladac recenzje sprzetu kelton na forum sfd. A marbo na forum body-factory. Wiec porownaj moze w taki sposob bo jakosc obu firm jest pewnie podobna!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Kootek ma rację, porównaj recenzję itp.
ale z tych 2 zestawów to Marbo bo stojaki są lepsze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 500 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6348
a może są jakieś inne firmy które robią sensowny sprzęt w podobnej cenie?

Piter92 - dlaczego lepsze? właśnie pomyślałem, ze takie oddzielne będą wygodniejsze do odkładania sztangi po przysiadach. W tych połączonych stojakach nie będzie dowolnej regulacji rozstawu a ponadto nie ma za dużo miejśca do stania pod nimi... Identyczna wersja marbo z oddzielnymi stojakami jest nawet tańsza o 20 zł

Zmieniony przez - csc w dniu 2010-01-30 18:29:14
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 2885 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 32920
RAczej nie, chyba ze na targowisku popatrz, ludzie robia sprzet
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ja mam podobne stojaki tylko że od Keltona i jestem zadowolony bo masz haki asekuracyjne więc przy wyciskaniu na płasko masz asekuracją, na najwyższym haku biorę ciężar do wyciskania i nie muszę co chwila zmieniać wysokości stojaka tylko sztangę zrzucam i jest git.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 500 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6348
piter - tak ale jak to jest w praktyce z używaniem haków asekuracyjnych? Rozumiem, że w razie braku siły na kolejne powtórzenie odkładam sztangę na hak? Wydaje mi się, że tu jest zaleta jeszcze inna bo w martwym ciągu nie odkładam sztangi na ziemię tylko wieszam na haku po skończonej serii. Wadą będzie robienie przysiadów bo nie będę miał gdzie odłożyć sztangi a obawiam się, że przy tych połączonych stojakach będzie mało miejsca żeby między nimi stanąć.
Mimo wszystko częściej robię klatkę i martwy niż przysiady...
Zastanawiam się czy wadą nie będzie brak dowolnego rozstawu między stojakami?Jak to jest w praktyce?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Do oceny

Następny temat

ABS II czy a6w ? + trening mawashiego

WHEY premium