SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ławeczka do 500 zł

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 874

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 56 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 741
Witam ;) Otóż, pojawiła się idea, aby sobie w domu zrobić małą siłownie :) Mam do wydania na samą ławkę 500 zł (obciążenie dokupią rodzice :D). Potrzebna mi jest ławeczka regulowana, z modlitewnikiem, ćwiczeniami na nogi, rozpiętki oraz żeby była wytrzymała :) . Za pomoc oczywiście SOG gwarantowany :)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 9973 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 30617
Potrzebna ci jest zwykła, prosta ławka, może być regulowana. Możesz dokupić modlitewnik, ale przyrządy do rozpiętek i nóg są niepotrzebne.

w moim przypadku jak trenuję siady mniej niż 2x w tygodniu to mnie kolana swędzą - VooDa

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 56 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 741
odnośnie rozpiętek to hantli nie będę miał właśnie, i dlatego poluje na sprzęt do rozpiętek :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 9973 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 30617
To rób wyciskanie ze sztangą. Na pierwsze 8 - 16 tyg. rozpiętki nie będą ci potrzebne, w ten czas zbierzesz kasę na sztangielki.

w moim przypadku jak trenuję siady mniej niż 2x w tygodniu to mnie kolana swędzą - VooDa

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 56 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 741
dzięki, SOG poszedł :)

Myślicie, że ten zestaw się nada :>
Kelton zestaw Tryton III ?
Wiem, że nie ten dział, ale nie będe dublował tematu :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 9973 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 30617
hmm, nie znalazłem trytona 3. napisz, co tam jest.

w moim przypadku jak trenuję siady mniej niż 2x w tygodniu to mnie kolana swędzą - VooDa

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 56 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 741
link poszedł na PW
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 2885 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 32920
MOdlitewnik nie potrzebny i inne bajery. Lawka regulowana ( skos + i - ) do tego oddzielnie stojaki . Jest nawet taki zestaw w ofercie keltona. To bedzie najlepsze wyjscie..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 56 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 741
zamówiłem ten zestaw (TRYTON III) :) dzięki bardzo :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

HST- co zmienic ... klatka i ręce ...

Następny temat

Plan treningu dla osób średniozaawansowanych - wersja utrudniona

WHEY premium