SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ćwiczonka , plan dla nastolatka ;) POMOCY

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 902

Formularz - Proszę o pomoc

Płeć

Mężczyzna

Wiek

16

Waga

53

Wzrost

1.80

Cel treningowy

Masa+Rzeźba

Staż treningowy na siłowni

0

Uprawiane inne sporty

Teakwondo

Dostęp do sprzętu (np. full osprzęt siłownia, sztanga/sztangielki)

sztanga,hantle,ławka

Dieta

Bez

Przeciwwskazania medyczne (wady postawy, choroby, kontuzje)

wklęsła klatka

Zażywane suplementy

0

Ostatnio przerabiany plan

Jakieś gibanie sztangą ;)

Wyniki w podstawowych ćwiczeniach [kg] (przysiad, klasyczny martwy ciąg, wyciskanie na ławce leżąc)

0
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 27
Witam.Chciałbym prosić o jakiś zestaw ćwiczeń dla kompletnego amatora siłowego.W domu mam do dyspozycji hantle(+obciążenia),ławeczkę,sztangę(10kg)+ obciążenia .Trenuję także sztuki walki , teakwondo , jest tam bardzo dużo rozciągania i mam nadzieje , że to nie koliduje z ćwiczeniami w domu.Mam tzw.wklęsłą klatkę w stopniu 3/5 . Ważę 53kg , wzrost ok.1.80 . Mam 16 lat i muszę się sprężyć i zacząć ćwiczyć bo to nie wygląda zbyt ładnie . Proszę o pomoc :).
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Tak jak i mi polecili przeczytac tak i ja Ci przekazuje :)
Milej lektury .
https://www.sfd.pl/FBW_Masa,_ocena,_poprawa-t731298-s2.html 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 27
Dzięki , dzięki ale jak to "traktor71" napisał "ODPOWIEDNIE ODZYWIANIE " , bardzo trzeba się stosować ? Chciałbym przytyć w masę i nie wiem czy mam wcinać co popadnie i to wyrabiać czy jak ; /
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 23860 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 147326
"Dzięki , dzięki ale jak to "traktor71" napisał "ODPOWIEDNIE ODZYWIANIE " , bardzo trzeba się stosować ? Chciałbym przytyć w masę i nie wiem czy mam wcinać co popadnie i to wyrabiać czy jak ; / "

chyba logiczne że jeśli chcesz nabrać masy , powietrzem tego nie zrobisz , wiec warto byś się udał do działu odżywianie , czytał i stosował .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 27
Ok . A jak z tym planem który podał "Semker" co o nim sądzicie ? Czy na pewno jest dobry , dla kompletnego amatora dziedziny :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 23860 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 147326
TAK może być .

dodam

skupiasz się na 4 czynnikach warunkujących twój postęp

1. systematyka treningowa
2. sukcesywne zwiększanie ciężaru
3. jedzenie ( dostarczenie odpowiedniej ilości makro składników odżywczych - białko, węglowodany, tłuszcze ) bo masy powietrzem nie nabierzesz .
4. sen ( odpowiedni czas wypoczynku względem wysiłku )
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 27
Jeszcze jedno pytanko , jak mam te 6 ćwiczonek to jak to podzielić na 3 dni bo jeszcze brzuszki i pompki robię , jak najlepiej , 2 ćwiczenia na dzień po 4 serie ? i co do tej diety , proszę mi wskazać link , bo jednak skorzystam , zauważyłem , że przy mojej wadze bez tego ani rusz :) . Z góry dziękuję :) .

Zmieniony przez - kepeepe w dniu 2013-01-18 19:31:47

Zmieniony przez - kepeepe w dniu 2013-01-18 19:32:07
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

SPLIT 3X - OCENA

Następny temat

Trening brzucha

WHEY premium