SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pomoc dla nastolatka

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1351

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 45
Witam. Mam 17 lat i 191cm wzrostu, a waże tylko 63kg. Mam hantle z obciążeniem 20kg i gryf lekko łamany. W treningu na mase ile mam robić serii i powtórzeń w wyciskaniu sztangi i w ćwiczeniach na barki i bicepsy? Proszę o pomoc

Płeć: Mężczyzna

Wiek: 17

Waga: 63

Wzrost: 191

Cel treningowy: masa

Staż treningowy na słowni: brak

Uprawiane inne sporty: bieganie

Dostęp do sprzętu (np. full osprzęt siłownia, sztanga/sztangielki): gryf łamany, dwa krótkie gryfy i obciążenie 20kg

Dieta: na mase

Przeciwskaznania medyczne: brak

Zażywane suplementy: brak
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 524 Napisanych postów 21399 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 141207
Ćwicz całe ciało.


Masz możliwośc załatwienia drązka lub czegos do podciągania ?


Pzdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 45
mam drążek ale nie wiem jak rozłożyć serie i powtórzenia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 524 Napisanych postów 21399 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 141207
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 45
Takie ćwiczenia to mam na w-f w ogólniaku. Od miesiąca robie 3 razy w tygodniu rozpiętki hantlami, arnoldki i ćwiczenia na bicepsy, wszystko po 10-12 powtórzeń w 3 seriach. Czy takie treningi dadzą efekty?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 524 Napisanych postów 21399 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 141207
Nie.

Zrób plan który podałem w linku a przy dobrym odzywianiu sylwetka się poprawi.


Pzdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1793 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11645
Nie dadzą bo pomijasz inne bardzo ważne partie. Jeśli to ACT wydaje się nieodpowiednie to zacznij od FBW. Najważniejsze przy zbieraniu masy są bazowe ćwiczenia jak przysiad i martwy ciąg ze względu na wyrzut hormonów- nie można ich pomijać! Bardzo ważne jest odżywianie, ale widzę że dietke masz. Mało obciążenia i brak ławki- dokup sprzęt.

Life is to short to be small :)
http://www.sfd.pl/Moja_siłownia_:_-t821837.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 524 Napisanych postów 21399 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 141207
Z FBW to bym nawet nie zaczynał z 20kg obciążeniem...

Pzdro

Zmieniony przez - Viren w dniu 2010-08-18 22:49:54
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 45
Viren, takie ćwiczenia ja stosuje od roku, na samym w-fie musze robic 30 pompek i podciągać się na drążku ale mi to już nie wystarcza i dlatego kupiłem sobie hantle i gryf tylko nie wiem jak rozłożyć serie i powtórzenia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 524 Napisanych postów 21399 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 141207
Widać, że nie przeczytałeś dokładnie o co chodzi w treningu ACT i są potrzebne sztangielki i drazek


Pzdro
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Poprawa planu i ocena

Następny temat

Trening = Odchudzanie

WHEY premium