SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ćwiczenia na rowerku

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 4140

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 123 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 837
Jak najbardziej efektownie ćwiczyć na rowerku stacjonarnym i jakie ćwiczenia można jeszcze dodać żeby zyskać mięśnie brzucha?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1989 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6423
a ja wcale nie mam z tego satysfakcji Fabianek bo pewnie ich nie ma
a jestem pewny ze mają cos do powiedzenia a z Skalarem nie osmiele sie kłócic ale zdania też nie zmienie każdy ma swoje racje
mi aero na czczo wypalają ładnie tłuszcz i są korzystniejsze ze względu na czas(robie je rano i potem mam caly dzien dla siebie)

Gromnir niektóre tematy na SFD są bardzo napięte szczegolnie jesli chodzi o KATABOLIZM ! są jego fani i są Ci co boją sie go jak nie wiem co

a rowerek taki zeby miał kilka biegów zebys podwyższał intensywnosc(lub długosc treningu( gdy organizm sie przyzwyczai)

Zmieniony przez - Devi_Devi w dniu 2009-07-02 22:26:30
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1989 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6423
poranne aeroby na czczo. jesli nie jestes profesionalnym kulturysta to nie martw sie o katabolizm bo nawet go nie odczujesz.

wieczorem możesz zrobic trening interwałowy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Na jakiej zasadzie tak twierdzisz?
Badania? Linki jakieś ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 4196 Wiek 44 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 53586
Devi ja myśle że chłopaki nie po to piszą tu tyle razy aby nie robić aerobów na czczo abyś tu takie rzeczy pisał.
1

Życie jest za krótkie aby brać ciągle te same suplementy :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1989 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6423
aeroby na czczo = katabolizm ? pewnie o to Ci chodzi djfafa.

daj spokoj ! no chyba ze jestes profesionalnym kulturystą dla którego każdy gram miesnia sie liczy , ale nie dla zwykłego amatora.

w swietle całej redukcji aero na czczo są bardzo dobrym rozwiązaniem. pozbęde sie bardziej skutecznie fatu. co z tego ze w ciągu 2 miesiecznej redukcji mój biceps bedzie mial 35 cm a nie 35,3 cm jak gdybym uwazał na ten cały katabolizm.

Dobrze wiem ,że SFD dzieli sie na 2 obozy. Maniaków katabolizmu co wydadzą 300 zł na BCAA miesiecznie zeby tylko ocalic gram miesnia i na tych dla których zrzucenie fatu jest bardziej cenne niż ten pare gramów miesnia do ocalenia.


dobrym przykładem tych dla których katabolizm nie jest straszny jest NKA.
https://www.sfd.pl/NKA_-_schodzimy_do_niskiego_bf_%-_-t505137.html

koles wali aero na czczo godzine nawet i sylwetki sie dopracował :)






Zmieniony przez - Devi_Devi w dniu 2009-07-02 14:33:15
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 123 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 837
A moglibyście poleci mi jakiś tani rowerek taki góra do 300. I jeszcze jedno lepsze są rowerki magnetyczne czy normalne.
Jaki trening na rowerku jest lepszy np: 2x40 rano i wieczorem czy 1h raz dziennie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 95 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4347
Najlepszy jest zwykły rower przy okazji może odwiedzisz jakieś ciekawe miejsca i coś zobaczysz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 123 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 837
Ale ja proszę naprawdę o pomoc a nie o takie teksty że lepszy jest zwykły rower. Może i prawda ale samamu się nie chce codziennie jeździć rowerem, a cwiczyć trzeba regulanie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 95 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4347
Między takim za 200 a takim za 300 to nie będzie wielkiej różnicy może coś takiego Ci podpasuje http://www.allegro.pl/item667767446_magnetyczny_rower_treningowy_body_sculpture_bc1670.html 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 138 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6202
Devi- Jeśli chcesz wyglądać jak profesjonalista to zachowuj się jak profesjonalista
Gromnir- Jak to samemu się nie chce? to robisz dla siebie samego czy dla kumpli? mp3 na uszy i wio, za prawde powiadam że lepiej jeździć na dworze, gdzie masz zmienną trase i intensywność, niż kisić się w domu pedałując jak jakiś d****, ja jeżdże sam od 2 mc i jakos nie narzekam, podczas samotnej jazdy można zastanowić się nad swoim życiem...

Zmieniony przez - Misiowit w dniu 2009-07-02 18:38:09

hej ho hej ho martwy by sie robiło

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1989 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6423
tak moim marzeniem jest wyglądac jak coleman i dlatego bede skazywał sie na cos mniej efektywnego aby ocalic miesnia ;) o nie jednak to nie dla mnie wybacz Misiowit.
ja zdania nie zmienie i aero na czczo bardziej pomogają niz szkodzą no chyba ze takiemu Colemanowi.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

poprawienie diety

Następny temat

Moje pytania

WHEY premium