SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ćwiczenia na brzuch

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 709

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 22 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 187
Witam.Ostatnio zacząłem robić abs II, oraz brzuszki i russian twist
abs robię codziennie a russian twist poniedzialem w środe brzuszki i w piatek znowu russian twist.Może byc takie ułożenie ćwiczeń?I mam jeszcze pytanie co z przerwą na np regeneracje miesni? zrobić niedziele sobie wolną od abs nawet czy jak?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
"od abs nawet"
Człowieku . Nie można ćwiczyć codziennie . Nie za dużo tych ćwiczeń na brzuch ? Radził bym dietę redukcyjną i bieganie no i max 3 razy w tygodniu abs . Przecież brzuch też potrzebuje regeneracji.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
abs to chvjnia, a6w tym bardziej więc odłóż te ćwiczenia szatana na bok.
rób kiedy chcesz brzuch, byle nie codziennie, ani też nie pal 500 brzuszkow dziennie, bo ci to nic nie da.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 22 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 187
Nie zamierzam nawet tak robić. zazwyczaj robie ok 40 powtórzen i 4 seri brzuszków oraz russian twist.a a6w robilem i po I bylo bardzo monotonne i gorsze od abs
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 649 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 5424
jaki ma być cel tego treningu ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 22 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 187
Ogólnie spalenie tłuszczyku na brzuchu.Nie mówie ze jestem jakimś grubasem, ale jak większość mam po prostu tłuszzcyk odłożony... ;c
a chodzi mi o to zeby bylo nawet i delikatnie widoczne mieśnie bez napinki. bo teraz jedynie z napinką widać jest cokolwiek.Aby 2 płaty górne mam widoczne bez napinki.
i moze byc taki plan?
pon russian twist i abs
wtorek wolne
środa brzuszki i abs
czwartek wolne
piątek russian twisty i abs
i weekend wolny ?
Dodatkowo do tego o ile pogoda będzie pozwalała bieganie na początek ok 2 km dziennie i wzwyż...

Zmieniony przez - Lisek1998 w dniu 2013-04-12 21:11:17

Zmieniony przez - Lisek1998 w dniu 2013-04-14 23:00:05
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Prośba o ocenę diety i treningu redukcyjnego

Następny temat

Trening dla Endomorfika

WHEY premium