SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ćwiczenia dla osoby z kontuzją

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1527

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 52
Witam. Zacznę od tego, że jestem ektomorfikiem i mam skręconą kostkę, przez co przez 1-1,5 miesiąca pauzuję (nie gram w piłkę). Trochę mi się czasu zrobiło i mam zamiar ćwiczyć w takim razie póki co górne partie mięśniowe. Jakie ćwiczenia byśmie mi polecili? Dietę już mam mniej więcej ułożoną. Proszę o odpowiedzi i pozdrawiam. :)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 52
Jeśli mimo wszystko nie będę odczuwał jako takich efektów (np. brak jakichkolwiek zakwasów, to dołożę coś, ew. zmienię). Co powiecie na taki plan?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7521 Napisanych postów 49528 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385539
masz jakoś usztywniona ta kostke albo gips albo coś w tym stylu , poniewaz przy cwiczeniach nawet górnych parti nogi to stabilizacja i tu moze tez być problem , no chyba ze bedziesz sie podciagał tylko
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12086 Napisanych postów 160548 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234866
lub wszystko w siadzie, ale jak nie bedzie dobrego opatrunku to moze rowniez byc bol maly

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 52
Miałem mieć gips, na który się nie zgodziłem. Spytałem lekarza czy to poważne skręcenie, on mówi, że aż tak bardzo poważne nie jest, ale radzi w gips. Ja się z kilku powodów na niego nie zgodziłem i zakupiłem stabilizator na kostkę (swoją drogą dzięki niemu szybciej jakoś kostka wraca do sprawności). :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12086 Napisanych postów 160548 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234866
trzeba bylo poprosic o opatrunek z opaski elastycznej z plastrami.
dobrze zrobiles ze na gips sie nie zgodziles, bo gips ladowany jest na stope obrzeknieta, gdzie pozniej schodzi opuchlizna i noga traci stabilizacje, w konsekwencji zle sie goi.

zkrecenie z krwiakiem czy bez?

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 52
Nie wiem, nie powiedzieli mi. Jak poznać to sobie sprawdzę :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12086 Napisanych postów 160548 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234866
czy noga zasiniona?

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 52
Na szczęście nie. :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 52
To jakie ćwiczonka byście mi zaproponowali w takim razie? :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 52
Odświeżam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
jak skrecenie bylo 1,5 miesiaca temu to w zaleznosci oczywiscie od jego stopnia ale juz powinno byc znacznie lepiej trening jaki potrzebujesz to stabilizacyjny oraz sprawdzic czy napiecia w okolicach stawu sa prawidlowe ale to juz w musisz sie udac do specjalisty
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

UNIVERSAL sumplementy

Następny temat

Masa, masa, masa

WHEY premium