SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Masa, masa, masa

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 525

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 25 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 111
Wreszcie czas na masę. Naczytałem się dużo o liczeniu makro itp., ale znalazłem dziś ciekawy artykuł a dokłądniej "Dieta jest niezmiernie ważna, jeżeli chcemy doprowadzić do wzrostu masy mięśniowej. Jest taka zasada: „Im więcej się je, tym się jest większym". Jednak nie oznacza to, że mamy jeść wszystko, ponieważ po pewnym czasie może się okazać, że zamiast wspaniale ukształtowanej muskulatury mamy duży wydęty brzuch. Podstawą sukcesu jest więc zdrowe i systematyczne jedzenie."
Czyli można budować masę, bez liczenia? Chodzi mi o to, że jem sobie np. to co zwykle, ale więcej mięsa itp. na razie do 3000kcal i to starczy, by zbudować dobrą masę?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12041 Napisanych postów 160431 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234384
mozna jesc na oko, ale przewaznie osoby zaawansowane tak jedza gdyz i tak prawie ze idealnie trafiaja w makro znajac swoje cialo.
mozesz probowac.

co do 3000kcal nie wiem, bo nie podales danych o sobie

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 25 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 111
Moje zapotrzebowanie do utrzymania to ok. 2750, więc myślę, że 3000-3100 będzie ok
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12041 Napisanych postów 160431 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234384
jak najbardziej

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ćwiczenia dla osoby z kontuzją

Następny temat

Ocena planu trenigowego : )

WHEY premium