SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ćwiczenia bary - Które usunąć

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 832

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 52 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1129
Wyciskanie sztangi sprzed głowy stojąc
Wyciskanie sztangi zza głowy stojąc
Unoszenie w przód ze sztangielkami
Unoszenie w bok ze sztangielkami

Które ćwiczenia na barki zostawić, usunać, albo może zamienić ?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

Wyjątkowo przepyszny zestaw!

Zgarnij 3X NUTLOVE 500 w MEGA niskiej cenie!

KUP TERAZ
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 52 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1129
Wypowie się ktoś ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 533 Napisanych postów 21399 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 141207
Ankieta + cały plan. Plan na barki jest do wywalenia.

Zmieniony przez - Viren w dniu 2012-07-25 18:20:46
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
mi chodzi o po prostu jakie ćwiczenia na barki. Tylko to.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
ODSWIEŻAM
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Wiek 46 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 290
Na przód barków - Wyciskanie sztangi sprzed głowy stojąc , a jeśli Ciebie to zainteresuje to polecam push press (na youtubie znajdziesz)
Na bok barków - podciaganie sztangi wzdłuż tułowie do mostka

jeśli nie robisz ktoregoś z tych 2ch ćwiczeń to izolacje możesz dodać 1-2 serie na te aktony barków, które nie za bardzo zostały zmęczone. Pod koniec treningu.

Zmieniony przez - kolarzz w dniu 2012-07-26 11:17:23
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 540 Wiek 40 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 5651
Wachnia93
mi chodzi o po prostu jakie ćwiczenia na barki. Tylko to.
ćwiczysz tylko barki??w taki sposób nie można ci właściwie pomóc.wypełnij ankietę+info o sobie,bo pewnie nie skończy się na tym jednym pytaniu. a do pojedyńczych pytań jest osobny wątek.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Nie ćwiczę tylko barki. Ćwiczę wszystko, tylko mam problem z doborem akurat ćwiczeń do barków.

Także ćwiczę każdą partię mięśni. Ale proszę o napisanie mi albo podzieleniem się informacji na temat ćwiczeń na barki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 540 Wiek 40 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 5651
tak jak pisze Viren, wklej ankiete i wstaw swoj plan.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Czy można nie robic prawie przerwy?

Następny temat

Kaloryferek szybciej

nutloveb