SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ćwiczenia + ?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 976

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 30
Dobry wieczór :)
Za kilka dni wybieram się na siłownie. Głównym celem jest zrzucenie KG.
W związku z tym, moje pytanie brzmi, czy polecacie jakieś suplementy, które w połączeniu z ćwiczeniami dają efekty?

Na siłowni
będę pierwszy raz. Nadwaga około 20kg.

Pozdrawiam

(jeśli zły dział proszę o przeniesienie)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12097 Napisanych postów 160557 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234920
na tym etapie kup tylko witaminy

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 30
Jeżeli mogę Cię prosić, to o jakie witaminy dokładnie Ci chodzi ?
...
Napisał(a)
Usunięty przez flex1976 za pkt 1 regulaminu
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9061 Napisanych postów 82757 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699883
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 30
Mam jeszcze jedno, pewnie najczęściej zadawane pytanie.
Po jakim czasie zauważę jakiś efekt? Chodzi mi głównie o klatke piersiową. Mam cycki najprościej mówiąc i chciałbym się ich pozbyć ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9061 Napisanych postów 82757 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699883
za ok pół roku powinno być coś widać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 30
Ok :)
Jeżeli polecacie jakieś witaminy/suplementy, które pomogą w moim przypadku to napiszcie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9061 Napisanych postów 82757 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699883
a dietę już masz rozpisaną? trening?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 30
Dieta tu będzie problem...
Treningi? Tak jak pisałem, jestem zielony. Jedynie to co Ci mogę powiedzieć, to siłownia 4-5 razy w tygodniu, wieczorem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 30
a odnośnie diety no to na chwile obecną mogę tylko zmniejszyć wielkość swoich posiłków i usunąć tryb podjadania.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 209 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 2489
Skoro chcesz schudnąć to chyba oczywiste, że musisz przestać podjadać. Jak są to słodycze czy coś to nie podjadaj tego więcej jak planujesz zrzucać zbędne kg
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kreatyna z ?

Następny temat

Uzupełnienie Supli dla SW + Siłownia

WHEY premium