SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PRZYROST A ĆWICZENIA

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1855

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 66 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 443
mam 15 lat i juz rok treningow na silce a do tego cwicze od 4 lat karate kyokushin i mam 6 kyu. W niedalekiej przyszlosci bede chcial miec przyrost masy. Powiedzmy ze mam 100 zł. Myślałem o białku, proteinie? moze jakis garnier? moze zestaw co mialby razem HMB+KREATYNE+GLUTAMINE+BIAŁKO?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 326 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 9015
jak juz nie chcesz miec tej diety to chociaz duzo jedz wartościowych rzeczy.. ale nie ma to jak JAKO TAKA DIETA
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11397 Napisanych postów 72680 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958536
a wiesz co to dieta?

jak tak to napisz cos wiecej o sobie....

Zmieniony przez - banan14_88 w dniu 2005-08-11 21:50:04
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 66 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 443
dobra wiem..... białko i węglowodany a wspomagania?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 66 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 443
15 lat mam od roku cwicze na silce; wyciskanie-40kg;przysiad-60kg;martwy ciąg-75kg
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Z tymi pieniędzmi to bardzo nie zaszalejesz. Określ jakiej wielkości chcesz te przyrosty osiągnąć i w jakim czasie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 66 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 443
ale mysle na na odzywke bialkowo-weglowodanowa starczy, np. Profi Whey Mass. Poprostu chce przytyc ale nie z tluszczem tylko z czystymi miesniami
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11397 Napisanych postów 72680 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958536
jak mozna wyciskac po roku cwiczen 40kg ??

sorry , no ale jedyne ..co Ci teraz doradzę --> to podwieszone tematy w dziale "odzywianie" + to samo z treningu,aha a tutaj tez masz podwieoszny temat willhelma,ktory warto poczytac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 326 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 9015
banan moze kolega trenujac karate ustawil sie bardziej wytrzymalosciowo w treningu a nie tak jak my cwiczacy na silce - dla masy i sily? wkońcu ma 15lat
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11397 Napisanych postów 72680 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958536
ok , ale no wiesz ;-P ja tu nie chce go czasem urazić, ale 40kg to no ...

spoko, dlatego mu napisalem za co ma sie teraz wziąć
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 66 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 443
a wiesz dlaczego tylko 40 kg? po pierwsze trenuje 2x w tygodniu. i na jednym treningu robie klate. Ale na karate to mi sie wydaje ze mam dobra kondycje, chociaz moglbym miec lepsza
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 409 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 3185
:/nom bez obrazy ale jak na 15 lat 40 kg to i tak malo..kolega na powyzej slusznie uwage zwrocil...to juz cos nie tak troszeczke..bierz sie za odzywaianie , trening i kup jakiegos gainera..

pozdro

Michal

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

MaM DyLeMaTa :/

Następny temat

Ko

WHEY premium