SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ćwiczeni na ławce

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2791

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 96 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 370
Czy są ćwiczenia które mogę robić co dzień np brzuszki ? hantle ? Po za tymi w planie ?

Czy postępowanie według tego planu pozwoli mi wzmocnić sile i uwidocznić mięśnie , wyrobić rzeźbę ?

Jak wyćwiczyć mięśnie brzucha i klatki piersiowej żeby były dobrze widoczne? :D

Czy to ze nie jestem szczupły , mam 183 cm wzrostu i około 83kg własnie w tym o czym pisałem powyżej ?
i czy przy pomocy tych ćwiczeń będę mógł zrzucić zbędne kilogramy ?

Jeżeli już skończę te 2-3 godziny ćwiczeń a potem nie będę nic robił tylko siedział to to przeszkodzi w wyrobieniu mięśni ? czy muszę jakoś zapełnić ten czas , jak tak to jak ?

Robiąc ćwiczenia na ławce wyćwiczę nogi i ręce ?

Wiem niektóre pytania są strasznie głupie za co przepraszam i przypominam ze jestem amatorem 1 raz biorę się za taki sprzed , za jakie kol wiek ćwiczenia po z a wf w szkole xD..

Na tym forum znajdę jakąś dietę ? czy jej nie potrzebuje i kilka wskazówek co do odchudzania starczy ? ..

i po jakim czasie od rozpoczęcia ćwiczeń zobaczę jakieś efekty ?

Pytania już trochę na przód ^ ^ jak bym widział ten plan.

Zmieniony przez - Scraw w dniu 2013-03-06 15:16:28
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 96 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 370
i po jakim czasie od rozpoczęcia ćwiczeń zobaczę jakieś efekty ?

Pytania już trochę na przód ^ ^ jak bym widział ten plan.

ucielo ..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 9318 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 26947
Troche to trwalo ale wrescie Ci napisze. W tym temacie odpisze na pytania w drugim cwiczenia napisze.



1.Plan ktory Ci podesle jest na 4 dni. Dzieki temu ze masz sztange i sztangielki bedziesz mogl wykonac 99% cwiczen. Nie ma sensu zebys robil dodatkowe cwiczenia poza planem bo to bedzie czas na regeneracje.

2. Tak.

3. Klatke poprzez cwiczenia na klatke. Jesli chodzi o brzuch to tu najwazniejsza jest dieta.

4.Wage robi sie w kuchni. Musisz sobie zrobic diete. I wybrac miedzy masa a redukcja. Jesli wrzucisz zdjecie to CI tu doradzimy

5. Cwiczenia ktore CI podesle sa na 1 godzine i to w zupelnosci wystarczy. Podstawymi trzema czynikami aby rosnac sa: trening, dieta, regeneracja.

6.Robiac odpowiednie cwiczenia tak.

7.Kazdy kiedys zaczyna i nikt od samego poczatku nie wie wszystkiego

8.Diete bedziesz musial ulozyc sobie sam w pod planem treningowem podesle Ci linki.

9.Jesli bedziesz mial diete i dobra regeneracje to w miare szybko przyjda pierwsze efekty
...
Napisał(a)
Usunięty przez BPL-G za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 9318 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 26947
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
nie podajemy linkow do konkurencyjnych serwisow
...
Napisał(a)
Usunięty przez BPL-G za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 9318 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 26947
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 9318 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 26947
O sorry nie wiedzialem. Podalem takie bo poprostu takie znalazlem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 96 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 370
ale skoro plan jest na 4 dni to ciagle on nowa to samo .. ?

sama dieta brzucha nie wyzezbie prawda? ..

i cwiczeniami na klatke to wiem tylko jakie to sa.. ?

i ten plan jest jakis dziwny nie wiesze ze dzieki godzinie cwiczen i nic po za tym wycwicze co kolwiek..

Zmieniony przez - Scraw w dniu 2013-03-07 19:08:04
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
jest rowniez atlas sfd
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 9318 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 26947
No kilka znalazlem ale nie na wszystkie a i jakos mocno nie szukalem poprostu pierwsze na YT, ale nie wazne nawet nie zal mi ze skasowany plan jak widze jakie kolega ma pytania...
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

trening miesni, wielkie siedzenie

Następny temat

Nowy fat burner + trening HIIT odpowiedni na redukcje tkanki ?

WHEY premium