SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[art] PIERWSZA REDUKCJA - PRZYGOTOWANIE DO DIETY.

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 555049

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3036 Napisanych postów 51767 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349884
https://www.sfd.pl/ZRZUT_DIETY_Z_POTRENINGU__INFO_JAK_TO_ZROBIĆ_-t922820.html 

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 14985 Napisanych postów 31298 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 211958
dz

omerta 2

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 14985 Napisanych postów 31298 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 211958
siema, zrobilem wszystko zgodnie z wzorem.
Jak bedziesz mial chwile to zagladnij i rzuc okiem jak i co
https://www.sfd.pl/Zrzut_diety_z_potreningu.pl_DIETA_DO_POPRAWY!!-t928252.html
dzieki, pozdrawiam.

omerta 2

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 422 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2766
dzięki koniu dawno tutaj nie zaglądałem;/ a teraz szukam porad na redukcje dla mojej narzeczonej, ponieważ ja jedynie sie orientuje co nieco w dietach na mase:P przydatny posta doładuje i daje soGa:D pozdro

...szukasz pieniedzy??...wypier...
nie potrzebna mi dziwka,
ktora chce kasy i tka jej niemam..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 180
przydatne informacje!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 139
Witam,
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 139
Witam. Mam 24 lata i obecnie ważę 117,1kg przy 178cm wzrostu. Postanowiłem zrzucić nadmierny balast i od dwóch tygodni zmieniam swoje nawyki czytając to forum. Mam pewien problem, a mianowicie jak obliczyć swoje zapotrzebowanie kaloryczne. We wszystkich tych wzorach występuje masa ciała (kg); Jednak nie wydaje mi się abym miał obliczać zapotrzebowanie dla każdego kilograma zbędnego tłuszczu. Uwzględnienie samej suchej masy też nie wydaje mi się logiczne bo nigdzie o tym nie piszecie. Proszę was o poradę czy do suchej masy dodać 14-20% Tkanki tłuszczowej którą powinien mieć każdy szczupły czlowiek?:D Moje wyniki masa TT 43,9kg, czysta masa 73,2kg = 117,1kg/178cm wzrostu. Jakie zapotrzebowanie kaloryczne mam sobie przyjąć chcąc redukować tłuszcz?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 26 Wiek 39 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 389
Ello, mam 20 lat, 84 kg, 180 cm i jako hartkorowy no-lajf mój brzuch jest jak galareta. Wczoraj postanowiłem, że naprawię swój gówniany rower i zacznę codziennie jeździć bo znudziło mi się siedzenie w domu po tylu latach. Moje pytanie jest takie czy bez specjalnej diety da się lekki kaloryfer na rowerze zrobić? ze spalaczy tłuszczu to piję owocową zieloną herbatę bez cukru a do obiadu jadam sałatkę pekińską lub surówkę, nie chcę się katować tym dietetycznym żarciem więc pytam czy jest sens po prostu trochę mniej jeść i zrezygnować ze słodkich rzeczy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3036 Napisanych postów 51767 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349884
odstawienie słodyczy czy fast foodów, nie oznacza, że odżywianie będzie ok, nie bardzo rozumiem też pojęcie "katować dietetycznym żarciem", odwiedź dział kuchnia, poprzeglądaj przepisy(możesz też np zajrzeć do mojego dziennika, gdzie codziennie pojawiają się foty jedzenia) i odpowiedz sobie na pytanie, czy takie jedzenie ma coś wspólnego z katowaniem.

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3036 Napisanych postów 51767 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349884
https://www.sfd.pl/-t1055864.html  - dorzucam tu by posłużyło na przyszłe lata - Poradnik jak przetrwać święta.

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Oponka

Następny temat

Sos i ser biały - Dwa pytania

WHEY premium