SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[SPAM] Kto urosnąć duży chce, niechaj bierze HMB:D

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 153290

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 89 Napisanych postów 12385 Wiek 30 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 51784
Hah, fajny komentarz na fb widziałam o wczorajszym meczu - Polakom dzisiaj pare piłek nie weszło, ale Mariuszowi wlazły :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3674 Napisanych postów 31005 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 294222
nie chce mi szukać ale mnie tak napisałaś
ja pisałem o walcu a ty
'' źle wpływam na innych, więc spam nara'' jakoś tak....


2 lata.... :o

haha
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 89 Napisanych postów 12385 Wiek 30 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 51784
własnie o tym pisze - jak mi się czyjeś szczeniackie zachowanie nie podoba to ignoruje i idę :)
oprócz tej jednej akcji z ojcem nie pamiętam bym się na kogoś obraziła, a wtedy serio był powód
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 246 Napisanych postów 27200 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 78909
Taka sytuacja. Jako, że mi się w strefie żywieniowej już jakiś czas temu (bo chyba w momencie odkrycia cheat daya) POp******IŁO, to trzeba wrócić do jakiejś normy. Sytuacja prezentuje się tak: wstawiłem produkty, które będą stanowić podstawę mojej diety (wychodzi tego 2200kcal i będę je bardzo skrupulatnie liczył do posiłków), a pozostałe kalorie wypełniam nie licząc, czyli dodaję do omleta na śniadanie jakieś orzechy, rodzynki, whatever i nie przejmuję się ile tego rzucam, daję tyle ile potrzebuję - ofc nie 400g, ale wiadomo o co chodzi. Tak samo będzie z bananami: po prostu po każdym treningu leci banan i tyle. Mleka także nie wliczam do bilansu oraz gorzkiej czekolady, sera, śmietany, wszystko to traktuję jako dodatki i daję tyle ile akurat mi się "sypnie". Płatki owsiane czasem zamienię na chocapiki, mięsami będę rotował itp, żeby nie umrzeć z nudów. Zobaczymy jak to zadziała.

PS pewnie macie to w dupie nie musicie czytać

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 89 Napisanych postów 12385 Wiek 30 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 51784
czyli generalnie będzie cheat day everyday ale z limitem 800kcal, ok
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3674 Napisanych postów 31005 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 294222
jestem szczeniakiem :(


bo nie trzeba liczyć kalorii ogólnie, nie ma przymusu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 246 Napisanych postów 27200 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 78909
popuri jak się spiął o tę sytuację sprzed 100 lat ja lecę spać, jutro mam misję "dokończyć czokapiki i lody", w niedzielę mały detoks (czyli normalna szamka, ale z 3h cardio na rowerze) i od poniedziałku ruszamy z nową "metodą"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 89 Napisanych postów 12385 Wiek 30 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 51784
Dream, ty się chłopaku zamęczysz, w jakis ciąg wpadniesz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 246 Napisanych postów 27200 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 78909
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 89 Napisanych postów 12385 Wiek 30 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 51784
ja bym ci radziła przestać liczyć na jakiś czas i trenować dla przyjemnosci i pasji, tak jak było pewnie zanim zacząłeś liczyc makro ;)
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

[plan] Czy nie za dużo ćwiczeń ?

Następny temat

potrzeba pomocy, chcę schudnąć

WHEY premium