SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[SPAM] Kto urosnąć duży chce, niechaj bierze HMB:D

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 153841

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 246 Napisanych postów 27200 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 78909
ciekawe jakie są kryteria oceniania zawodów w tej sekcji
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
na sexy dancing to się chodzi w weekendy do klubu hehe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 89 Napisanych postów 12385 Wiek 30 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 51784
ja powiem szczerze że nigdy nie byłam jakimś imprezowym typem, po prostu nie miałam na to czasu, zwykle jak szłam do szkoły, to wracałam po południu na obiad, leciałam na jakiś SKS z ręcznej, nożnej albo bieganie, ew jak nie było to szłam na boisko i coś się zawsze pograło z ludźmi, wieczorem wracałam, jeść, lekcje, spać i od rana to samo, w zasadzie nigdy mnie do alkoholu nie ciągnęło, bo miałam zajęcie, ale moim zdaniem tutaj bardziej zależne to jest od otoczenia i ludzi w jakim się obracasz a nie od samego człowieka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 89 Napisanych postów 12385 Wiek 30 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 51784
Dream, ale właśnie problem w tym, że tam te w kolrze niebieskim są zawodnicze, a ja nie jestem zawodnikiem, więc dla mnie one odpadają ;]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 246 Napisanych postów 27200 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 78909
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 89 Napisanych postów 12385 Wiek 30 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 51784
u nas kilka dziewczyn chciało kickboxing, juz prawie sekcje udało sie stworzyć, ale niestety ogrom nauki na 1 roku zniszczył ten pomysł
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 246 Napisanych postów 27200 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 78909
zjadłem coś super i teraz znowu nie mogę się ruszać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
idę na trening, pa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 89 Napisanych postów 12385 Wiek 30 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 51784
co tam zjadłeś?
ja dzisiaj tylko ciabatę i 3 jogurty
jak mi powiesz co zjadłes dzisiaj, to ja ci wymienię długą liste co zjadłam wczoraj
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 525 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 4393
Elo. Ja uwazam ze to co robisz zalezy tylko od samego siebie. Ja jak chce to ide na piwko czy cos wiekszego z chlopakami a jak mam nauke to wiadomo co wybieram ;] ps. Iness propsy za tamta foteczke
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

[plan] Czy nie za dużo ćwiczeń ?

Następny temat

potrzeba pomocy, chcę schudnąć

WHEY premium