SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[K] BMW 316

temat działu:

Targowisko

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 4023

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 2336 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 16916
Noo nie narzekamy

Sprowadzilismy je w 2004 roku z Belgii i do tej pory oprocz wymiany swiec i akumulatora innych wydatkow nie bylo No oczywiscie wymiany oleju itp to standard.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 98 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7702
aruss10 mowiac ze civic jest wygodniejszy od bmw (w podobnym przedziale wiekowym oczywiscie) smiem watpic czy kiedykolwiek miales okazje jechac bawara.

Wedlug mnie silniki zarowno 316 jak i 318 nie sa zbytnio udanymi wytworami i jesli chce sie kupic auto w wyposazone w ktorys z wyzej wymienionych silnikow trzeba trafic na zadbany egzemplarz gdyz w wiekszosci owe pojemnosci sa uzytkowane przez ludzi mlodych ktorzy nie bardzo maja pojecie do czego sluzy motor 4 cylindrowy majacy kolejno 101/105 i 115 koni mechanicznych. Oba silniki nie zachwycaja dynamika a potrafia spalic tyle co egzemplarz 2 litrowy.
W momencie kiedy nie masz zbyt duzo kasy przeznaczonej na auto a chcesz bmw zakup sobie e30 z LPG, mozna je kupic do 2 tys w nachodzie w niezlym stanie blacharskim, pojezdzisz troche i sprzedaz za ta sama kase w calosci lub na czesci, gdyz na ten model amatorow nie brakuje :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 2183 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 22915
maximize
jechałem moimm zdaniem w 316 jest za mało miejsca :)
wykonczenie ubogie+ ubogie wyposażenie
oczywiscie za kierka nie jechałem bo kumpel zyd
ale ogólnie srodek jest na minus.

W 5 minut na motocyklu przeżyję więcej niż Ty przez całe życie.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 165 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 10122
bmw koledzy to tylko z duzym silnikiem reszta to porazka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 2336 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 16916
Dokładnie Jazda zaczyna się od V6 :D:D Tylko też trzeba mieć za co lać..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 101 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 14978
Tak, najlepiej kupić E38 V8 / V12 na pierwszy samochód rwd...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 165 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 10122
bmw-bedziesz mial wydatki, jak jest nie zawiele kasy to lepszym rozwiazaniem jest golf, bmw e36 316,318 silniki pracuja jak w polonezie , is jeszcze daje rady ewentualnie , a tak to 6 garow
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 2336 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 16916
kretfr - oczywiscie, że nie Ale ja nie widzę sensu kupowania BMW 1.6 bo to padaczka..

A zresztą j/w - jak ktoś kupuje bmw to niech liczy się z kosztami.. Bo to nie są tanie auta do utrzymania.

Ja jakbym miał coś kupować w cenie bmw i z rwd to wybrałbym Nissana 200sx

Zmieniony przez - KAROL_PL w dniu 2009-04-19 22:43:57
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 101 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 14978
KAROL_PL - przeczytaj moj post na pierwszej stronie.

S13 na pewno nie będzie tańsze w utrzymaniu od BMW.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 2336 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 16916
A no Twój 1 post zmienia postać rzeczy

Zwracam honor
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

KREATYNA + DEXTRO

Następny temat

sprzedam telefon

WHEY premium