SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[ERVING - BasketbalL & Body WorkouT]

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1106

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 36 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 171
Na wstępie dodam iż kocham koszykówkę, pomimo tego że gram amatorsko swój wolny czas oddaje grze na boisku. Dziennik założyłem z tego względu, że chce mieć wszystko pod kontrolą. Mam nadzieje że czasem coś doradzicie

CEL - Lekka masa (mowa o 4-5 kilogramach czystej masy mięśniowej) Dodatkowo mam zamiar powiększyć wyskok, by móc pakować piłkę do kosza.

AKTUALNIE - WZROST 184 / WAGA 71 / WIEK 17

W między czasie będę się starał chodzić na basen, czyli dodatkowa aktywność fizyczna

PLAN:

PRZYSIAD - 4s
WYKROKI - 3s
INVERTED ROW - 3s

DIPSY - 3s
PODCHWYT - 3s
POMPKI Z NOGAMI WYŻEJ 3s (wąski rozstaw rąk)

Rozciąganie dynamiczne przed, statyczne po.

O dietę postaram się dbać, bo to od niej głównie zależy czy przytyje (oczywiście zdrowe nawyki żywieniowe)

Zdjęcia wstawię nieco później, pozdrawiam wszystkich z tego działu !







Zmieniony przez - ERVING w dniu 2012-10-27 15:59:21
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 4748 Wiek 12 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 29812
czesc igor aka hgg
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 36 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 171
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
po jakiego ci 3 konta na sfd? ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 6418 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 17630
Witaj ! życzę powodzenia, z chęcią będę zaglądał / Mylą Cb ze mną z wiadomego powodu, obaj to kochamy ! wstaw jakieś fotki

G.O.A.T:

The Truth
Dr. J
Sugar Ray
CP3
RJJ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
upssssss no to niezłą pomyłkę strzeliłem.... ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jedziesz z koksem, będę wpadał
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 36 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 171
Dzięki wszystkim co do mięśni brzucha, planuje je robić na sali po każdej grze min: unoszenie nóg/kolan w zwisie na drabinkach z 4 serie, wspięcia na łydki/sprinty/wieloskoki. W niedalekim czasie mam zamiar kupić skakankę, by przed każdym treningiem odpowiednio się rozgrzać. To tyle, zdjęcia dodam najprawdopodobniej jutro. Pozdrawiam & dz za wpisy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 4748 Wiek 12 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 29812
ale igorka wali w dekiel pisze sam ze soba
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 36 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 171
Nie wiem o co chodzi z tym Igorem, ale z racji tego, że w dzienniku robi się spam, jestem niestety zmuszony go przenieść
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Mój trening

Następny temat

Wystające żebra

WHEY premium