SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[DT] Redukcja pod okiem potreningu.pl

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2480

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1643 Wiek 38 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 19133
Wysoki88
Ale co tu się dziwić - liczba przeczytanych artykułów:66.


Jak się ma zerowe pojęcie to i artykuły nie zawsze będą pomocne, najbardziej razi to wykupienie pomocy potreningu.pl i olanie tego

Jaki problem zjeść 2000kcal?
Ja bez problemu zrobiłbym 5tyś...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 4025 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 49869
daget7

Ja bez problemu zrobiłbym 5tyś...


Sądzę, że ja również

Autor pewnie też Powodzenia!

I'm not beautiful like you. I'm beautiful like me.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
jedzenie jest super , nie katuj sie ziomek : D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 412 Napisanych postów 11788 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 125319
podejście do wymiany.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 19 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 109
Obliczyłem sobie BMR - 1700, TDEE 2300. Obcinam 500kcal to schodzę do 1200... czyli i tak wszyscy się będą śmiac :)

daget7 - ale ja nie widzę problemu żeby jesc i 10 tys kcal... tylko po co? pojde najem sie kebabow i hamburgerow, spaghetti. Jak rozumiem wtedy bedzie wszystko ok? tak było i tyłem.

misworld - no wlasnie ja z kcal nie chce przeginać. do tej pory dziennie spozywalem 3-4 tys. Ale jeśli pracuje sie za biurkiem to nie ma opcji zeby chudnac jak koledzy tutaj ktorzy maja czas na silownie i spalanie tego nadmiaru.

sokpomaranczowy - wiem ze jest super :P w koncu przytylem :P i ja na serio sie nie głodzę. Jem zamiast 2 dań(jak dotąd) 4 mniejsze. I serio sie najadam.

antek098 - jak rozumiem tez chodzi o kcal? staram sie ograniczyc kcal i tluszcze bo w dotychczasowej diecie bylo tego za duzo. ograniczylem to i spadlem do 1000kcal dziennie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 160 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 6548
Ale jaja, dobrze że masz to bcaa naprawdę :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 412 Napisanych postów 11788 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 125319
przeciez redukcja nie polega na wyglodzeniu sie na maxa.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1643 Wiek 38 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 19133
ale czemu obcinasz az 500kcal i czemu z bmr skoro to tdee jest tu wyznacznikiem?
i co Ty z tymi hamburgerami? Chodzi o to zeby jesc duzo i zdrowo a nie jakis syf ktorym sie obzerales i zarosles w fat
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 19 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 109
no rozumiem. dlatego zaczynam zdrową dietę. Może rzeczywiście 1000kcal to za mało. Jutro zwiększę to do 1800. Jeść dużo to dla mnie nie problem. Jeść 3000, 5000kcal. ale ja przy jedzeniu 2500 potrafilem tyć praktycznie w oczach. dlatego postanowiłem zrobić rewolucję.

Dzięki za komenty. Dorzucę zdrowe rzeczy do diety tak żeby mieć 1700-1900kcal. Mam nadzieje ze to wystarczy. Jaki powinien być stosunek btw?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Brać czy Nie ?

Następny temat

PLAN / KLATA + TRICEPS DO OCENY

WHEY premium