SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[DT] Danielloo w podążaniu za upragnioną formą

temat działu:

Dzienniki Juniorów

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3941

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Czy tylko ja nie robię klaty w poniedziałek :D ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 225 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4485
haha bardzo możliwe poniedziałek to święto klaty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 225 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4485
Dzień 22

Jako tako dziś szału nie ma niestety

płaska 4s 45-60
wyciskanie sztangielki 4s 17
rozpiętki --- co mogę zamiast rozpiętek wogóle nie pasuje mi te ćwiczenie

wyciskanie sztangi wąsko 4s 30-38
francuz 4s 25-35

nie wiem czemu płaska tak słabo u mnie inne ćwiczenia ładnie idą praktycznie a płaska ciągle stoi nie mogę dorzucić nic w ostatnim czasie :/

Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 104 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1730
Daniello , wszystko przyjdzie z czasem , najpierw technika potem czas na zwiększenie siły :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 225 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4485
Wyciskanie z tego wszystkiego najgorzej idzie kilka razy miałem problemy z rękami a to złamana raz drugi trzeci a to zwichnięty nadgarstek 2 razy może troche osłabione są nie mam pojęcia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 104 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1730
ja też miałem złamna rękę 2 lata temu i teraz mi na niej żył nie widać jak na 2 , wgl kur*a wydaje mi się jakaś krzywa. , wzmocnij ramiona !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 225 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4485
Dzień 23

Pogoda nie dopisuje tak i samopoczucie niezbyt ale udało mi się jakieś aeroby zrobić do tego jakąś godzinę w piłkę grałem na tym śniegu grałem cały spocony wróciłem do domu, jutro plecy i biceps będzie pompa.
Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 225 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4485
Dzień 24

Dzisiejszy trening zrobię jutro ponieważ muszę wypocząć jutro zawody w siate a z zakwasami ciężko by się grało .

Na razie dieta prowadzona tak na 70% pilnuje się od początku marca jedziemy z redukcją żeby było wszystko ładnie widać jak tylko efekty mnie zadowolą zakończę redukcję i będę przygotowywał się na spokojnie do masy.
Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 104 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1730


! zobacz to.:D niepotrzebnie przełożyłeś tren
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 225 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4485
Dzień 26 i 26

Co by tu dużo nie mówić po zawodaach mnie rozłożyło przewietrzyłem się i było ze mną źle dziś za to chcę zrobić plecy z bicem a jutro nogi z barami muszę to nadrobić ponieważ jestem wkurzony na siebie i na poprawę humormu musi być dobry trening. później wrzucę osiągi z dzisiejszego treningu. Pozdrawiam
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

[DT] hybrydpi

Następny temat

[DT]Bengazi

WHEY premium