SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[DT] Danielloo w podążaniu za upragnioną formą

temat działu:

Dzienniki Juniorów

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3943

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 225 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4485
dieta jest trzymana tak na 80% tylko czasami coś wpadnie z cheatu ale staram się jak najrzadziej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 225 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4485
Dzień 19

Oj dziś to był dzień czułem moc na całym treningu oby każdy trening taki był, wkońcu przysiad dziś 100x6 pykłem cieszyłem się jak małe dziecko jest to zaj**ista motywacja do dalszego działania

Dzisiejszy trening:
- Przysiady za sztanga na barkach 4s 70-100
- Prostowanie nog w siadzie na maszynie 4s 18-35
- Uginanie nog w lezeniu na maszynie 4s 18-32
- Wspięcia na palce stojąc 4s 60-90

- Wyciskanie sztangi z za głowy 4s 32-40
- Unoszenie sztangielek bokiem 3s 11-17
- Unoszenie sztangielek bokiem w opadzie tułowia 3s 11-17

Jestem zadowolony ten tydzień był bardzo dobry żeby każdy kolejny był coraz lepszy tylko

Miłego weekendu życzę wszystkim i pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 104 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1730
jest progres! w środę miałem słaby trening , ale ten co był wczoraj miał w sobie moc . :D Widzę że u ciebie tez tak zadziałało :D
Motywacji , i miłego weekendu wpadnij czasem d o mnie :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 225 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4485
Dzięki Pewnie że wpadnę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 225 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4485
Wpadłem w internecie na takie coś jak "Tabata" teraz jak jest tak zimno i ciężko biegać sprawdziło by się to w domu czy polecili byście coś innego??

Zmieniony przez - Danielloo1 w dniu 2014-01-26 08:40:36
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 2010 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 35251
ja robię zwykle w DNT. Fajnie poprawia kondycję, czy pomaga jakoś bardziej w redukcji to nie wiem, bo nigdzie nie mogę znaleźć badań na ten temat. Na pewno lepsze niż siedzenie na tyłku, więc warto
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 225 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4485
jakie ćwiczenia wykonujesz??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 2010 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 35251
raz w tygodniu burpees, raz tabata squats
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 225 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4485
ok dzięki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 225 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4485
Dzień 20 i 21

Co tu dużo mówić leniwy weekend odpoczywałem dziś troche w piłke pograłem na śniegu z kolegami na szczęście jutro poniedziałek klata i tric musi być dobrze. Pozdrawiam
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

[DT] hybrydpi

Następny temat

[DT]Bengazi

WHEY premium