SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[DT]Bengazi

temat działu:

Dzienniki Juniorów

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 10395

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 605 Napisanych postów 36399 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 297123
Nie rób, szkoda zdrowia

Dziennik treningowy - http://www.sfd.pl/[DT]_Ozzy__Get_big_or_die_trying-t1037943.html

I don't miss workouts, i don't miss meals, because this is what i love to do :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 194 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 2231
Ch** z nogami, ja na starość chce chodzić a nie na wózku jeździć ;/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 605 Napisanych postów 36399 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 297123
Oni nogi robią a potem spodni nie da się kupić hahahahahah żałosne, tak samo te kreatyny wszystkie, zamiast naturalnie robić to potem im nie staje xDDDDDDDDDDDDD tak słyszałem


Dobra już nie trolluje bo zaraz bana wyłapie

Zmieniony przez - OzzyMG w dniu 2014-02-03 21:02:46

Dziennik treningowy - http://www.sfd.pl/[DT]_Ozzy__Get_big_or_die_trying-t1037943.html

I don't miss workouts, i don't miss meals, because this is what i love to do :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 194 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 2231
xDDDD kreatyna to sterydy, więc ja nie wezmę. Nie no koniec faktycznie ;D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 132 Wiek 26 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1450
Przejrzałem wszystko od początku ,za 2-3 lata będziesz dużym człowiekiem. Do wszystkiego podchodzisz z głową i nie spieszysz się co bardzo pochwalam ,nie wybierasz drogi na skróty ,co może z biegiem czasu źle się skończyć. Będę zaglądał i obserwował jak się zmieniasz :)

Siła pozytywnego myślenia działa cuda - uwierz w to a i Ty zdobędziesz to co tylko sobie zapragniesz !!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 194 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 2231
Dzięki bardzo :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 116 Napisanych postów 8064 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 42767
Dałby Bengazi jakąś wypiske kiedyś , tak dla mnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 194 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 2231
Z żarcia już Ci mogę wstawić bo już na jutro ułożone wszystko.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 116 Napisanych postów 8064 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 42767
Ja nie wiem jak możecie układać diete na dzień następny , ja tam jem to co jest i wrzucam do tabelki jakbym zaplanował to zawsze by sie sporo zmieniło
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja zawsze po prostu te 5 minut poświęcam, uwzględniam to co mam i to na co mam ochotę i jadym :D
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

[DT] Danielloo w podążaniu za upragnioną formą

Następny temat

Dziennik mini koksa ^^ Robimy masę.

WHEY premium